2733
2734

مهم نیست که چقدر تا الان ادم بی انگیزه ای بودم مهم نیست که چقدر حالم بد بوده و دپرس بودم مهم نیست که چقدر خودمو درگیر افکار منفی و ادمای کم ارزش کردم مهم نیست که چقدر از خودم از درسم از هدفام دور شدم من تصمیم خودمو گرفتم و میخوام از فردا همه چیو از نو بسازم به فکر شکست نباشم و فقط پر قدرت ادامه بدم از مجازی دور بشم و فقط خودمو محدود کنم به درس و کتابام(چونکه میخوام تو این ماه با همه ی وجودم واسه نهاییام بخونم اولین سالمه🙂)

و تصمیم گرفتم که فقط تمرکزمو بزارم روی سه تا چیز

درسم+ارتباطم با خدا+حال خوبم و خانوادم♥️♥️

برام دعا کنید قشنگام ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه علت و انگیزت و هدفت بگی 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
میشه علت و انگیزت و هدفت بگی 

علت اینکه از خودم راضی نیستم چون چیزی که الان هستم خیلی با چیزی که چند سال پیش بودم فرق میکرد دلم میخواد دوباره بشم همون ادم پرتلاش سابق همون کسی که هیچکی نمیتونست از رویاها و جسارتی که داشت حتی ذره ای کم بکنه میخوام دوباره تلاشمو بکنم و بلند شم مدت زیادی افسرده و بی هدف بودم از خدا کمک خواستم فقط خودش تونست کمکم کنه انشالله از این به بعدشم خودش دستمو بگیره خیلی درد کشیدم خیلی سختی کشیدم خیلی جاها ولی خودش پناهم بود دوست دارم بجنگم واسه چیزی که تو سرمه امیدوارم خودش کمکم کن

2740
بنازم آفرین همینجوری پیش بری همه چی برات محیا میشه ببین بهش پایبند باش و واقعا بهش عمل کن نزار فقط ح ...

مرسی قربونت برم با حرفات کلی حال خوب تزیق کردی به قلبم ممنونتم آجی قشنگه♥️♥️

علت اینکه از خودم راضی نیستم چون چیزی که الان هستم خیلی با چیزی که چند سال پیش بودم فرق میکرد دلم می ...

موفق باشی عالی 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
ممنونم جانم بیوتو دیدم زدی دانشجوی پزشکی دست خوش اجی چقدر خوشحالم که جا نزدی برای هدفت دعا کن منم یه ...

قربونت قشنگم 

ایشالله حتما بیا شرینشم باید همین جا بدیااا 😎

همین که محکم تلاش کنی و بجنگیم مهم ترین چیزه

2706