2733
2734
عنوان

بیاین براتو کوثر بخونم

324 بازدید | 80 پست

سلام بچه ها

هر کدوم خواستین لایک کنید یا کامنت بذارید تا براتون دعا کنم و کوثر بخونم

به حق حضرت زهرا دعاهامون مستجاب بشه ان شاءالله 

برای منم دعا کنید به حاجاتم برسم

ممنونم

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰

رابطه امون درست بشه ، بخدا دیگه کارد به استخونم رسیده

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ممنون عزیزم

من مذهبی نیستم 

اما امیدوارم همونی ک.میخوای صلاح و مصلحتت باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

منم برات حمد خوندم

اللهم عجل لولیک الفرج

برای فرج آقا صلوات❤️

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

آرامش آسمان شب 

سهم هر شبتان

و یـاد خــــدا 

روشنی بى خاموش

تمام لحظه هايتان باشد.

در این ساعات

پایانی شب آرزو دارم

غـیر از خــــدا 

محتاج کسی نشوید 

شبتون پر از نگاه مهربون خـــدا💕

التماس# _دعا

عْطَيْتُكَ ما تُريدُ:بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️               اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم                          https://abzarek.ir/service-p/msg/1826246
رابطه امون درست بشه ، بخدا دیگه کارد به استخونم رسیده

امیدت به خدا عزیزم

نماز شب آرامش عجیبی به دل آدم میاره

همینطور صحیفه ی سجادیه معانیش رو بخون

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
امیدت به خدا عزیزم نماز شب آرامش عجیبی به دل آدم میاره همینطور صحیفه ی سجادیه معانیش رو بخون

ممنونم قشنگم✨🤲❤️

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2706