2737
2739

اولا بگن هرکسی تاپیک دوس نداره شرکت نکنه با احترام🌹

دوما حوصلم سر رفته و جواب سوالتون بدم به زیبایی و تاپبک زیبایی و دیدن تفاوت سلیقه ها علاقه دارم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه بپرسم چرا همش این تاپیک رو میزنید ؟ تاپیک های دیگه ای هم برای سرگرمی هستا

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

دیوانمون کردی از بس این تاپیکو زدی زیبایی انسانا درونیه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
میشه بپرسم چرا همش این تاپیک رو میزنید ؟ تاپیک های دیگه ای هم برای سرگرمی هستا

تو کپشن توضیح نوشتم دیگه هم لازم به توضیح نمی بینم دوس نداری نیا تو تاپیک دوست عزیز

از چهرت بدت میاد؟ 

تویی که اینو میخونی یعنی تو خیلی خوشگلی، خیلی باهوشی، خیلی قوی هستی که کم نیاوردی و هنوز ادامه میدی خواستم بگم الان وقتشه خودتو بغل کنی و از خودت تشکر کنی بخاطر اینکه همیشه کنار خودت بودی عاشق خودتو وجودت باش که هیچکس جز خودت برات نمیمونه💜🫂😘 

چرا همه تاپیکات اینع موضوعش

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2706