2733
2734

جاری من خیلییییییی لباس میخره ...منم زیاد نمیبینمش بعد انقد لباس داره کلا مد روز که من میرم یه لباسی میخرم قبل اینکه مثلا ست کنم بپوشمش میام تو تن اون میبینم🤦‍♀️بعد فکر میکنه من حسودم و میرم از لباسای اون میخرم

یا یه لباسی رو تو یه مغازه ای میبینم  ازش خوشم میاد میخام بعدا بخرم به خدا میرم تو تن اون میبینم🥲

الان نیاید بگید به من چه فقط خاستم حرف بزنم راجب این موضوع دیروزم خونشون بودیم یه سرویس چینی داشت دقیقا شبیه چینی هایی که من تازه خریدم اونم تازه خریده دیگه عصابم خورد شد😐

اون اصلا لباسای منو نمیبینه منم بر اونو ولی کلا هر چی بخرم میرم تو تن اون میبینم

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨

عجیبه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی چیزی ترندمیشه همه میخرن چراتوفکرنکنی ک اون شبیهت خریده؟لابدخوشگله دیگه برات مهم نباشه بیخیال&nb ...

بر من مهم نیست اخلاق جاریم یجوریه فکر میکنه شبیه اون میخرم این منو اذیت میکنه

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨
2740
چ اشکالی داره منو جاریمم بعضی وقتا اینجوری میشیم تازه بعدش کلی میشینم می‌خندیم ک چقد سلیقهامون شبیه ...

حتما رابطتتون خوبه بر ما اصلا اونطوری نیست سایه همو با تیر میزنیم😂😅

چه حس بدی،خوشبختانه سلیقه منو جاریم زمین تا آسمون فرق داره،اون هنوزم تو دوره استایل جذب زدن مونده😂

ببین انقددددد لباس میخره که هر چی لباس جدید تو بازار هست رو میشه تو کمد اون پیدا کرد خب منم که میرم بازار جدیدترین مدل رو میخرم دیگه🤦‍♀️

جاریت از کدوم سیاره پیدا شده عزیزم ؟ من جاریم چشم دیدن منو نداره

دقبقا😂

بر من مهم نیست اخلاق جاریم یجوریه فکر میکنه شبیه اون میخرم این منو اذیت میکنه

مطمن باش خودشم میدونه ک وسیلشوندیدی وخریدی چون ندیدی وخریدی واقن حالابخاطر اخلاق اون میخای اذیت شی ؟ اون خودش بخاطراخلاقش باس اذیت شه ن شما واقن جدی میگم

ببین انقددددد لباس میخره که هر چی لباس جدید تو بازار هست رو میشه تو کمد اون پیدا کرد خب منم که میرم ...

خب رو مد چرا لباس میخری🤔🤔

آخه وقتی رو مد میخری زود قدیمی میشن لباس هات🤕🤕

مهربون باش مهربونی رسم دلهای پاک🤍🤍
2706