2733
2739

اسپیکینگ: کتاب Makkar ielts، کتاب MAXIMISER (معمارزاده)،  

کتاب The Key to IELTS Speaking (مازیار محمدی)،

1000 ENGLISH COLLOCATIONS، 

Check Your English Vocabulary for IELTS

برای رایتینگ: ویدئوهای انگلیش سوفار، خانم نوشین لقمانی، ویدئوهای سایمون و کتاب ایده های خانم لیز

برای ریدینگ: کتاب Actual،‌ Official و 

کتاب Crack TELTS in a Flash 

برای لسینیگ: BBC Learning, Radio australia, 

6 minutes english bbc podcast,ted talk, 

و کتاب Listen Here!

گرامر هم Grammer In Use

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه درباره روش مطالعه هم بگید ؟( تجربه شخصی خودت رو می‌خوام )

من دوسال و نیم‌ پیش آزمون دادم 

ولی روش خودخوان خودم چون شاغل بودم اینجوری بود

که برای لسینینگ هرروز یه پادکست گوش میدادم و تمرین لغت ها رو با روش تکرار انجام میدادم (روزی ۱۰ تا لغت جدید و مرور لغات قبلی).

برای اسپیکینگ پارتنر داشتم (همسرم) و عصرها از همون کتاب هایی ک نوشتم‌یه موضوع رو انتخاب میکردیم و پرسش و پاسخ (شما‌ میتونی تو گروه های آیلتس پارتنر پیدا کنی)

برای رایتینگ هرروز ویدئو میدیدم، گاهی وقتا هم که زمان داشتم نمونه دانلود میکردم میخوندم و جملات و بخش های جالبش و برای خودم یادداشت میکردم.

ریدینگ و در طول هفته نمیرسیدم بخونم

پنجشنبه و جمعه هم یک تست کامل از کتاب کمبریج میزدم و تحلیل میکردم 

نزدیک ازمون اصلی هم شروع کردم‌ ازمون ازمایشی (ماک) دادن و برای اسپیکینگ و رایتینگ فرموله کردن جواب ها 

2731
من دوسال و نیم‌ پیش آزمون دادم  ولی روش خودخوان خودم چون شاغل بودم اینجوری بود  که برای ...

مرسی عزیزم چند ماهه به نظرت میتونم به سطح خوبی برسم

بعد یه سوال من هدفم از زبان فقط تدریسِ! 

مدرک خیلی مهمه بودنش؟ یا نه برای آموزشگاه ها تست میگیرن؟ 

نمره مدرک چطور ؟ 

مرسی عزیزم چند ماهه به نظرت میتونم به سطح خوبی برسم بعد یه سوال من هدفم از زبان فقط تدریسِ!  ...

نمیشه زمان تعیین کرد به خیلی چیزها بستگی داره‌، برای هرکسی این بازه زمانی متفاوته مثلا توان شما، پیش‌زمینه و دانش زبانت، علاقه، وقتت در روز و....... 

والا اینا که پرسیدی و نمیدونم‌ چون من برای مهاجرت احتیاج داشتم و اینا‌ منابع آزمون بود که واست نوشتم، ولی میدونم اگر‌ موسسه های معتبر زبان و سرچ‌کنی دوره های ویژه برای مدرس زبان شدن رو دارند، بنظرم یه مشاوره بگیری‌ بهتر راهنماییت میکنند.