2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی کردم بخیه هام بازه

267 بازدید | 26 پست

زایمانم طبیعی بود بخبه هام باز شدن مجدد زدم الانم دوباره باز شدن فقط قسمت کنار مقعدم جوش خورده .....واژنم جوش نخورده دارم روانی میشم 😭تو رابطه گشادی حس میشه ینی؟؟خدا افسرده شدم😭😭

نه به داخل ربطی نداره ولی برام عجیبه چرا دو بار بخیه هات باز شدن؟ منم دوبار زایمان طبیعی کردم تازه سر اولی یک ماه توو بیمارستان سر پا بودم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو دوباره بخیه بزنن

عسل بزن بهش خیلی خوبه شنیدم خانومایی ک سخت جوش میخورن دکتر بهشون میگه میزنن( چند نفرم اینجا گفتن)

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
نه به داخل ربطی نداره ولی برام عجیبه چرا دو بار بخیه هات باز شدن؟ منم دوبار زایمان طبیعی کردم تازه س ...

نمیدونم چرا جوش نمیخورن ....کسی بچم نگهه نمیداره تا میام به اون برسم اونام احتنالا باز شدن 

2740
عفونتت خوب نشده بود یعنی ؟ چرا اینطوری شد آخه ؟  داروهاتو به موقع میخوردی؟ عزیزم واست دعا میکنم ...

اصلا از نظر روحی روانی حالم خوب نیس نمیدونم چرا شانس ندارم بخدا کامل دراز کشیدم ۱۰ روز ولی بازه 

نمیدونم چرا جوش نمیخورن ....کسی بچم نگهه نمیداره تا میام به اون برسم اونام احتنالا باز شدن 

مگه چند روزه؟ دو ماهی طول می‌کشه و ربطی به نگهداری بچه نداره ، من که سر دومی باید اولی رو هم سرویس میبردم ، شاید خودت فکر می‌کنی باز شده ، ببین سه ماهی طول میکشه تا محلش به شکل قلب بشه کامل

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
مگه چند روزه؟ دو ماهی طول می‌کشه و ربطی به نگهداری بچه نداره ، من که سر دومی باید اولی رو هم سرویس م ...

قبل 

برو دوباره بخیه بزنن عسل بزن بهش خیلی خوبه شنیدم خانومایی ک سخت جوش میخورن دکتر بهشون میگه میزنن( چ ...

اره منم میزدم عالیه 

عفونت داره حتما که جوش نمیخوره 

والا من زایمان اولم چنان عفونتی گرفتم که بیا و ببین. پسرمم کولیک داشت و اصلا فرصت نداشتم به خودم برسم. وقتی 2 ماهش شد انقد شرایطم بد شده بود که مجبوری رفتم دکتر. دکتر هم میخواست بستریم کنه. میگفت عفونتت وحشتناکه. 

زمان زایمان یادمه پرسیدم از ماما چندتا بخیه خوردم؟ شنیده بودم از اطرافیان که تعداد بخیه رو میدونستن. ماما یه نگاهی بهم کرد و گفت 4لایه دوختم خودت حساب کن😅پسرم سرش بزرگ بود و خلاصه.... ولی اصلا مشکلی نداشتم برا جوش خوردن بخیه. البته تمام 10 روز اول عسل میزدم بهشون. 

اصلا از نظر روحی روانی حالم خوب نیس نمیدونم چرا شانس ندارم بخدا کامل دراز کشیدم ۱۰ روز ولی بازه  ...

عزیزم هر کسی یه مشکلی رو تجربه می‌کنه فکر نکن همه وضعشون خوب بوده نه واقعا اینطوری نیست ،  بالاخره زایمان کردی کم چیزی نیست ،  هر کسی یه مدلی فشار تحمل می‌کنه حق داری روحیه ت پایین بیاد بالاخره آسون نیست که ولی اینکه آدم بدونه شرایطش خاص نیست و خیلیا تجربه ش میکنن حسش بهتر میشه صبوری کن میگذره 

مگه چند روزه؟ دو ماهی طول می‌کشه و ربطی به نگهداری بچه نداره ، من که سر دومی باید اولی رو هم سرویس م ...

الان ۱۱ روزه بخیه مجدد زدم ...و ۳۰ روزه زایمانم گذشته ...رفتم اینه گذاشنم دیدم بخیه هام جذبیه خودشون میوفتن از هم پاره میشن ...ولی وردی واژن تا وسط پام برس خورده  بود کامل باز مونده بخیه هاشم افتادن 😭😭

2706