2737
2734

بچه ها تا وقتی با من یود بی ریخت بود الان که یک ماه کات کردیم خوشتیپ مس کنه کناز ماشین شاسی بلندش عکس میزاره من انفالوش کردم با پیج فیک دیدم    هی نمیدونم چیکار کنم فراموشش کنم   حالم داره از این وضعیت بهم میخوره  بعضی شب ها خیلی دلم میگیره گریه می کنم  واسه اینکه خیلی ادعا کرد عاشقم و با بی رحمی ولم کرد      و الان واقعا دوست دارم خواستگار خوب داشته باشم و شوهر کنم حالم واقعا بده 😔😔😔قلبم خیلی شکسته 💔💔💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ادعا عاشقی رو ک همشون میکنن چیز عجییی نبوده  ی عالمه پسر دیگ هست قحطی نیومده یکی خوشتیپ و خوشگ ...

هموتور بگووو به خدا     نمیدونم ولی حس می کنم افسرده شدم به خدا 

اولا دیگه چکش نکن  دوما بپذیر ک همه چیز تموم شده سوما به خودت زمان بده خوب ک شدی ازدواج کن ال ...

اره    اما من وقتی میبینم قبلا به من می گفت من بدون تو میمیرم   فامیلم هستیم    و من خر باور می کردم و الان بدون من حالش خوشه    منم دلم می خواد ازدداج کنم و برای خودم زندگی تشکیل بدم و سرگرم باشم و واقعا الان افسردگی گرفتم 

صفات بدش تجسم کن تا ازش متنفر بشی 

متنفرم ازش   ولی نمیدونم چرا وقتی استوری و پست هاش رو میبینم حالم بد میشه   حس می کنم خدا منو دوست نداره     من تا حالا ۳ بار شکست عشقی خوردم هر کی اومده ت  زندگیم بعدش برام شاخ شده

2740
چرا افسرده شدی چون رابطه از طرف اون کات شده و تو استوریاش نشون میده ک خوشحاله؟

اره      قبلا من دوست نداشتم باهاش وارد رابطه بشم میگفتم اختلاف خانوادگی داریم من لیسانس تو تا ششم درس خوندی و خیلی چیزای دیگه     اما  بعدش که دیدم ته داره ادعای عاشق ها رو درمیاره باهاش وارد رابطه شدم خیلی خوب بود بعد یهو برگشت گفت اختلاف خانوادگی داریم و اینا ول کرد رفت الانم همش پست میزاره و استوری میزاره کنار ماشینش   با دوستاش میره بیرون   ولی من افسرده شدم  دلم نی خواد همش گریه کنم و بخوابم 

متنفرم ازش   ولی نمیدونم چرا وقتی استوری و پست هاش رو میبینم حالم بد میشه   حس می کنم خدا ...

خب چرا میری چکش می‌کنی خود زنی کردن چه درمانی به دردت هست  

همه ما زخم سر قلبمون هست ولی یکجا دست بکش 

این وسط فقط ما درد میکشیم و پیر میشیم 

اونا کوفتشون هم نمی‌زنه 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
اره      قبلا من دوست نداشتم باهاش وارد رابطه بشم میگفتم اختلاف خانوادگی داریم من لیس ...

درکت میکنم بودم تو موقعیتت بخاطر اینکه یکم رو حرفش حساب کردی و چون رابطه از طرف اون کات شده یکم عزت نفست اومده پایین 

اگ شرایطش داری با تراپیست صحبت کن کمک میکنه

خب چرا میری چکش می‌کنی خود زنی کردن چه درمانی به دردت هست   همه ما زخم سر قلبمون هست ولی یکجا ...

اره به خدا    هی نمی خوام چک کنم ولی نمیدونم چه مرگمه که این کار رو می کنم

درکت میکنم بودم تو موقعیتت بخاطر اینکه یکم رو حرفش حساب کردی و چون رابطه از طرف اون کات شده یکم عزت ...

اره خیلی داغونم    😔😔😔کاش بشه واقعا با ی مشاور صحبت کنم حرفام زیاده   اما شنونده ای برای حرفام ندارم

اره به خدا    هی نمی خوام چک کنم ولی نمیدونم چه مرگمه که این کار رو می کنم

چون تنهایی و درگیری شغلی نداری 

دور خودت شلوغ کن برنامه های جدید به روزمرگیت اضافه کن

هر چی تنها نباشی بهتره 

یکی از کاربران اینجا به من برنامه داد دارم طبق اون پیش میرم حالم بهتره 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
2706