2733
2734
عنوان

گاهی عذاب وجدان میگیرم

100 بازدید | 8 پست

من بچه خواهرمو خیلی دوس دارم 

خودش و شوهرش رو خوشم نمیاد دلی بچش چون طفل معصوم هست و پاک هست خیلی دوست دارم 

ولی گاهی اوقات رابطه م و خواهرم انقدر متشنج میشه ک گاهی دیگه بچشم از چشممم میوفته و اصلا بود و نبودش برام مهم نیست ولی در کنارش دوباره عذاب وجدان میگیرم ، آرزوی خوشبختی براش میکنم 

خدا خودش منو ببخشه 

خدا خودش کمکم کنه ک انقدر نسبت ب کسی بی رحم نباشم و دل کسی رو نشکونم 

خیلی دلم گرفته و غمگینم 💔

برای چی با خواهرت مشکل داری؟

درک می کنم ولی اون بچست نباید رفتار دیگران روت تاثیربزاره که باعث شه رفتارت با بچه خراب بشه 

هر شخصی روح جداگونست پس کسی جوابگو عمال اشتباه کسی نیست

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والا ب خدا منم مث تو 

خواهرم و شوهرش ی جوری ان خیلی قدر نشناس

دم عیدی بچشو گذاشت پیش من خودش رف ارایشگاه بعد  بچش بعد چند روز مریض شد میگف حتما  بردیش تراس سرما خورده یا  خودت مریض بودی ب بچم انتقال دادی 

گف من دیگی بارم نمیام خونه شما

الان از بعد عید نیومده دلم برا بچش ی ذره شده /:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا خواهر زاده عزیزه خواهرم میگه این ها بچه های خودمه ولی من نزاییدمش😅 من خواهرزاده ندارم ولی خواهرام بچه هامو خیلی دوست دارن  کلا بچه هامو بیشتر تحویل میگیرن منم حسودی میکنم😅😂

2728
برای چی با خواهرت مشکل داری؟  درک می کنم ولی اون بچست نباید رفتار دیگران روت تاثیربزاره که باع ...

آره نمیدونم چرا بعضی اوقات انقدر بی عقل و بی رحم میشم 

ولی از ته دل بازم براش آرزوی خوشبختی میکنم ، دعا میکنم خدا‌همیشه هواشو داشته باشه و منو ببخشه ، بلاخره انسانیم دیگه ، نه ؟ 

کلا خواهر زاده عزیزه خواهرم میگه این ها بچه های خودمه ولی من نزاییدمش😅 من خواهرزاده ندارم ولی خواهر ...

من کلا نمیدونم چرا بچش انقدر برام خواستنیه ، دوست دارم یک صدمه کوچیک هم ببینه ولی من و خواهرم خیلی مشکل داریم ، جدیدا با خواهرم قهرم مجبورم جلو خواهرم ب اونم کم محلی کنم 😵‍💫 تازه شده ۱۱ ماهه خیلی کوچولوعه 

والا ب خدا منم مث تو  خواهرم و شوهرش ی جوری ان خیلی قدر نشناس دم عیدی بچشو گذاشت پیش من خودش ...

شانس نداری 

بجایی ک تشکر کنن تازه طلبکاری بودن 🤣 خوب تو که انقدر حساسی خوب بچت رو پیش کسی نذار 

شانس نداری  بجایی ک تشکر کنن تازه طلبکاری بودن 🤣 خوب تو که انقدر حساسی خوب بچت رو پیش کسی نذا ...

اره همین بچش هم شلوغ 

نیگف دیگ نمیام حالا با کلی افاده منم گفتم ب درک نیا فک کردی خیلی مهمی ی بچه ب دنیا اوردی 

اما دلم برا بچش ی ذره شده

2740

خدا حفظش کنه انشاءالله  .... توبیشتر خواهرزاده تو تحویل بگیر آبجی ت بیشتر حرص میخوره   دیدم که میگم😅  هیچ خونه ای بی حرف حدیث نیست اینم میگذره ولی تو پشیمون که چرا بغلش نکردم بوسش نکردم و....