2733
2734

رفقا ببینید من نزدیک ازدواجم هستم

این موضوعی که میخوام بگم رو احتمالا خیلی هاتون درک کنید.

خیلی دارم از طرف اطرافیان و فامیلا اذیت میشم، از سوالاتشون از دخالت های بیجاشون، از نظر دهیاشون ... واقعا دارم دیوونه میشم ... فکرشون بکن ، کسی که خودش نتونسته درست حسابی انتخاب همسر انجام بده ، میاد به من مشاوره میده که کیو انتخاب کنم کیو انتخاب نکنم😐😐😐😒😒😒 در صورتی که من خودم دارم دوره های آموزشی انتخاب همسر نگاه میکنم و درست و غلط خودم رو بلدم.

یا مثلا هی در مورد چیزای خصوصیم مربوط به ازدواج میپرسن.. خب اخه شاید دلم نمیخواد جواب بدم!

واقعا دارم اذیت میشم... هم دوست نداره رک گویی و بی احترامی کنم ، هم دوست ندارم این دخالت هاشون ادامه پیدا کنه! ببین چی شده که خودشون رو جای من میزارن و برام برنامه ریزی میکنن !!😏😔😔

وای تو طایفه ما هم همیجوره خیلی نظر میدن مثلا خواستگار میاد بابام زنگ خواهراش و بردار هاش میزنه ازشون اجازه میگیره اونا هم همینجورن من واقعا بدم میاد اصلا طرف بد من میخوام باهاش زندگی کنم ن اونا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای تو که وضعت از من بدتره خوااهر🙃🙃🙃

من پارتنرم دو سال تو رابطم خیلی دوسش دارم مطمعنم پا پیش بزاره همه مخالفن مخ بابام شستشو میدن چون مامان و باباش جدا شدن یعنی اینکه خانواده خوبی نیستن چه ربطی داره واقعا هر کسی ممکنه تو زندگیش اشتباه کنه یکبار خیلی ناراحتم اگ بهش نرسم نمیتونم ازدواج کنم هیچ وقت 

2728