2737
2739

پیجش برام نمیاد به عنوان پیشنهاد ها

هر چقدر میگردم پیدا نکردم کسی هک کردن راهکار چیزی بلده

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شمارشو برای وارد کردن اکانت جدید بزن تمام پیجا با اون شماره اکه با ایمل نساخته باشه برات میاد

آلارم و پیامک نمیره براشون که کسی قصد وارد شدن به اکانتتون دارد 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
اجی سریع بیا راه حلش بگم

بگوو جون 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
آلارم و پیامک نمیره براشون که کسی قصد وارد شدن به اکانتتون دارد 

حقیقتا نمدونم چون برا خودمو امتحان نکردم پلی یکی بود مزاحم میشد زدیم پیجو شماره اورد ۴رقم اخر 

و اشنا بود شمارشو زدیم پیج درومد 

شمارشو برای وارد کردن اکانت جدید بزن تمام پیجا با اون شماره اکه با ایمل نساخته باشه برات میاد

پیام نمیره براش آبروم بره؟

2740
کانتکتاتو اضافه کن به پیشنهادا.

میاره پیجشو؟

حقیقتا نمدونم چون برا خودمو امتحان نکردم پلی یکی بود مزاحم میشد زدیم پیجو شماره اورد ۴رقم اخر  ...

ممنون عزیزم منم خواستم امتحان کنم از همین ترسیدم 

اینستا تازه نصب کردم چندان نمی‌دونم چی به چیه

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤