2733
2739
عنوان

این کارم زشت بود؟

138 بازدید | 11 پست

نامزدم عقدیم بعد رفته بودیم بیرون پسرعموش زنگش زد کجایی میخاست بعدش با پسرعموش بره جایی اینم ادرس جایی رو داد ک ما بودیم خلاصه اومد پیشمون موقع سلام احوالپرسی دست داد بهم بعد من مکث کردم ک نمیخاستم دست بدم نامزدم گف عب نداره بابا دست بده پسرعموش خندید گفت خجالت میکشه . اخه من دست ندادم گفتم نامزدم یوخ ناراحت نشه چون سمت نامزدم و خدمون کلا اینچیزا معنا نداره دست میدیم ب نامحرم . بعد میگم نکنه پسر عموعه ناراحت شده ازین رفتارم اخه مکث کرده بودم موقعی ک دستشو دراز کرده بود

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

به فکر رضایت خدا باشه نه پسرعموی شوهرت که نامحرمه! 😊🌹

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
به فکر رضایت خدا باشه نه پسرعموی شوهرت که نامحرمه! 😊🌹

دست دادم اخرش اخه تو فامیل خدمون اینطوری هستیم ک با نامحرم دست میدیم اما اونجا چون نامزدم بود گفتم ناراحت نشه

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65