2733
2739

بچه کوچیک داریم مجبوریم تلویزیون روی دیوار باشه چی پشتش باشه قشنگ میشه به نظرتون اینطوری خیلی شلوغ نیست ؟ سلیقه شوهرم این مدلیه ترموود دوست داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر کن هنوز دارم قسط،میدم اره همن مدلا اگر سوترم پول دستس بیاد کاغذ دیواری هم باید بزنیم

عزیزم ان شاالله زودتر پولش جور بشه یه تلویزیون خوب هم بخرید از دست پسرت نجاتش بدی 😁

هنوز عاقل نشه به همین شکسنه هم گاهی میزنه 

گلم قانون رو با زبان بدن قوی بهش بگی خیلی بهتر نتیجه میگیری 

حین ارتکاب جرم بشین روی زانوت هم قدش شو انگشتت رو جلوی صورتش تکون بده سرت رو چپ و راست تکون بده بگو نه به تلوزیون نمی‌زنیم اگر بزنیم تلوزیون خراب میشه ببین اینجاش سیاه میشه دیگه نمی‌تونیم کارتون ببینیم بابایی نمیتونه فیلم ببینه 

بعد بهش جایگزین بده نظرت چیه بزنیم پشت قابلمه ؟

بعد یه چیزی بده دستش بکوبه روش 

اینطوری عقلش رشد می‌کنه تلوزیون جدید رو به فنا نمی‌ده  می‌فهمه نباید بزنه حتی اگر تو نباشی هم نمیزنه 

من همیشه با حرف زدن همکاری پسرم رو گرفتم بعد میبینی توی جمع همین حرفا رو به بچه های کوچکتر از خودش می‌زنه با همون ادبیات من 😁 بچه ها با حرف زدن خرد شون رشد می‌کنه نگو سنش کمه حتی از یکی دو سالگی هم کامل می‌فهمن فقط هر چی سنش کمتره زبان بدنت باید قوی تر باشه 

2740