2737
2739
عنوان

موفقیت اجباری

76 بازدید | 7 پست

سلام بچها 🦭❤️

من خیلی اعتقاد دارم ک باید از تجربیات دیگران استفاده کرد ، میشه هر کدومتون مهم ترین و سخت ترین درس زندگیتونو بهم بگین؟

و اینکه تو زندگی چیکار کردین ک مسیر زندگیتون خیلی بهتر شد؟!

من جدیدا سکوت می کنم 

خیلی خوبه 

بعد از سال ها درس خیلی خوبی بود برام

در مقابل چیز ها و افرادی که تغییر نمی کنن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اولویتت تا آخر عمرت خودت باشی و بعدا خانواده ات.

هیچوقت بی نظم نباش و وقتتو الکی تلف نکن.

با آدمای درست حسابی نشست و برخواست کن.

هیچوقت دل نشکن و نقش بازی نکن.

از لحظاتت لذن ببر، از جمعایی که هستن و هستی، چون ممکنه دیگه فردا نباشن.

یه مهارت یاد بگیر همیشه.

اطلاعاتت رو بالا ببر تو هر برهه ای از زمان

خیلی به سلامت جسمیت دقت کن..

هر مهارتی داری پیگیرش شو بیفت پشتش تا به یه جایی برسونیش

و یادت نره سکوت بهترین جوابه برای همه چیز و همه کس..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتی اگه اون آدم شوهرت باشه

مجردم

اون آدم بابامه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

هیچوقت تو زندگیت تسلیم نشو همیشه تا تهش بجنگ انقدر بجنگ تا به خواسته هات برسی

توی زندگی هم فقط به خودت اعتماد کن هیچوقت با هیچکس اونقدی صمیمی نشو که ازش ضربه بخوری همیشه یک حدومرزی بین خودت و بقیه بذار هرچند سالها رفیق باشین...

هیچوقت تو زندگیت تسلیم نشو همیشه تا تهش بجنگ انقدر بجنگ تا به خواسته هات برسی توی زندگی هم فقط به خ ...

همه اینا رو رعایت میکنم و کلن از بچگی همین بودم ، اما سر س نفر احساس میکنم دختر قوی نیستم

ی دوست صمیمی داشتم ک دیگ بنا ب دلایلی ندارمش حتی این جدایی تقصیر خودم بود چون (احساس میکردم حضورش منو ضعیف می‌کنه و از اهدافم دورم میکنه چون ب شدت دوسش داشتم همه چیم شده بود اون)

اما الآنم ک نیست اوضاع خوبی ندارم ی جوری واسم درد بی درمونه ن حضورش واسم خوبه ن نبودش 

نمی‌دونم باید با این موضوع چیکار کنم 

حتی اگه اون آدم شوهرت باشه

حرفش خیلی درسته منم تو زندگیم همینجوریم تلاش نکردم ک اینجوری باشم اما از وقتی یادمه همین بودم و ی ویژگی ک‌ دارم راحت می‌گذرم

اما بنظرم دربرابر همسر نباید سکوت کرد چون بحث زندگی مشترکه و تا جایی ک میشه باید تلاش کرد تا درس بشه حتی اگر اون آدم ب سختی تغییر کنه (چون سکوت بنظرم ریشه زندگی رو میسوزونه و آدما انگار فقط زیر ی سفقن)

2740