2733
2734

چطوری با جاریتون ارتباط میگیرین خدایی من با توجه به اخلاقم عمرا بتونم.. جالب اینجاست ما از صفر شروع کردیم کلی عذاب از اونجایی هم ک برادرشوهرم ب شدت گشاد و مزخرفه از آلن مادرشوعرم میشینه میگه داداشت برات خوننه میسازع زن میگیره عروسی میگیرع بیا🧐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چی بگم پس ک

عروس دومی ام عروس اولی با مادرشوهر زندگی میکنه با هزار بدبختی خونه یاختیم حتی مادرشوهرم زمینشو فروخت ی هزاری ب شوهرم کمک نکرد داد ب پسر دیگش برا خودش کار راه انداخت خداشاهده دوماه عقد بودزم خواستیم بریم بیرون مادرشوهرم نذاشت گفت با پول ساندویچتون چن تا بلوک میشه خرید خونه سازی دارید. انقدر بدبختی کشیدم حد نداره. الان پدرشوهرم یک ساله زمین فروخته اختیار گذاشته دست برادرشوهر بزرگه ک مجرده. اونم برا ما ی ماشین مدل پایین و برا خودش و برادرشوهر دومیم مدل بالا خریده براش خونه ساخته چندین ملیارد. واس خودشم ویلا خریده. شوهر منم هیچی نگفت گفتم حداقل از حق خودتو بچت دفاع کن اونا چندین ملیارد برداستن و تو ۵۰۰ ملیون گفت من گدایی نمیکنم منم سکوت کردم

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
شوهرم خیلی خانواده دوست و نفهمه همه این کاارارو قطعا خواهد کرد داداشش از این هیکلش پر تره پول خوراکی ...

مادر شوهرمنم همینو میگف قبل  از اینکه پسر کوچیکش داماد شه اما جاریم جوابشو میداد

S❤️M
من چی بگم پس ک عروس دومی ام عروس اولی با مادرشوهر زندگی میکنه با هزار بدبختی خونه یاختیم حتی مادرشو ...

خدا لعنتشون کنه بخدا معلوم نی چشونه بعضی از این قدیمی ها رد دادن خدا ازشون نگذره مالشون نخواستیم بابا حداقل انقد ب آدم حرص ندن 

2740
خدا لعنتشون کنه بخدا معلوم نی چشونه بعضی از این قدیمی ها رد دادن خدا ازشون نگذره مالشون نخواستیم باب ...

اهوم واقعا مالشون بخوره تو سرشون حداقل کاریمونم نداشته باشن

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن