2737
2739
عنوان

دیگه زندگی به ته خط رسیده

133 بازدید | 15 پست

این همه سال با مهربونیت با داد با دعوا با فریاد با قهر از شوهرم خواستم ازم حمایت کنه .ولی اون فقط تو تیم خانواده ش بود

در برابر اون همه توهین خانواده ش و بی محلی اونا .منم تصمیم گرفتم محل سگ ندم به این شوهر .

چند روز پیش خواهرش و برد دانشگاه .اصلا به رو خودم نیاوردم فقط بی محل ش کردم اونم هی پرسید چی شده 

یا امروز که رفته بود شهرستان خونه پدر شوهرم  

پشت تلفن با یه ذوقی از خانواده و خواهرش می گفت منم فقط گفتم آهان و سکوت کردم 

یا اومدن خونه یازده شب میگه می دونی برادرم به جاری کوچک چه تیکه ها انداخت .منم هیچی نگفتم

یا گفت قراره برای پدرم آپارتمان بگیریم منم گفتم آهان 

کفت چرا هیچی نمیگی گرفت خوابید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثلا تو نحوه صحبت، جوری که انگار تو هم هیجان داری از حرفاش، ببین مردا دوست دارن که زنا از حرفاشون هی ...

از حرف درباره اون عنترا چه هیجانی می خوام داشته باشم باید بفهمه من از اونا خوشم نمیاد

چرا باید ثابت کنی ازشون خوشت نمیاد؟ اگر اون ثابت کنه از خانواده تو خوشش نمباد چیکار میکنی؟ 

چون به من بی محلی می کنند در حدی که سن روز اونجا بودم یه کلمه حرف نزدن باهام ولی شوهرم نمی بینه

2740
چون به من بی محلی می کنند در حدی که سن روز اونجا بودم یه کلمه حرف نزدن باهام ولی شوهرم نمی بینه

نگفتی، اگه اون مثل تو رفتار کنه با خانوادت و بفهمی خوشش نمیاد چیکار میکنی؟ 

دلیلش و می فهمم بعد اگه منطقی بود منم از ش حمایت می کنم یکم سردتر میشم

وای تو هم اشتباه میکنی اگه اون خوشش نیومد با خانوادت سر بشی، منطقی صحبت کن، با سیاست رفتار کن

وای تو هم اشتباه میکنی اگه اون خوشش نیومد با خانوادت سر بشی، منطقی صحبت کن، با سیاست رفتار کن

چطور رفتار کنم 

هزار بار گفتم یه بار هم شده حمایت کن یکم سرد شو 

ولی رسما چسبیده به اونا

چطور رفتار کنم  هزار بار گفتم یه بار هم شده حمایت کن یکم سرد شو  ولی رسما چسبیده به اونا

بشین منطقی بگو چرا اینجوری شدی، بهش توضیح بده، باهاش صحبت کن همه چی با صحبت درست میشه

بشین منطقی بگو چرا اینجوری شدی، بهش توضیح بده، باهاش صحبت کن همه چی با صحبت درست میشه

این تا دهن باز کنم حتی آروم میگه از اونا حرف نزن 

یا الکی قول میده که عوض شه ولی بازم تو تیم اونا ست

فکر کنم عاشق اونا هست منم دوست ندارن تنها دلیلش اینه

2706