2733
2734

من ۲۷سالمه امسال یعنی ۲۷ میرم 

شوهرمم ۳۱ سالشه 

اون شغلش آزاده من ارشد حقوق دارم 

و اگه خدا بخواد دارم درس میخونم ک آزمون وکالت شرکت بکنم و مدرک آرایشگریم گرفتم ولی هدفم تغییر کرد 

دوسال پیش مچ شوهرمو با تریاک گرفتم و سیگارم میکشه 

بردمش روانپزشک قرص داد بهش الان داره قرص اعصاب میخوره و ب گفته خودش و قولاش توی ماه آینده قراره اقدام بکنه برای ترک کردنش 

و موضوعی ک میخوام مطرح کنم اینه ک همش میگه بعد ترک من بچه میخوام و اینا و خانوادشم هی میگن کی میارین و فامیلا رفتن گفتن مشکل داره ک بچه نمیاره فک کنم!! 

۳ساله عروسی کردیم 

آزمون دادن من یکسال و نیم طول میکشه بعدشم کارآموزیه ک حساب کردم تا تموم بشه میشم۲۹ یا ۳۰ ساله

میخواستم خواهرانه بهم کمک کنید ک چکارکنم بهتره و اینکه چندماه بعد ترک میشه اعتماد کرد اصلا؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

با یه مشاور صحبت کن قطعا قبلا مراجعه کننده های زیادی داشتن که اعتیاد داشتن ترک کردن و.. اون میتونه کمکت کنه

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

با شوهرت صحبت کن قانعش کن ک درس مهمتراز بچهه من نتونستم بودم شوهرم قانع کنم الان خودش فهمیده چ اشتباهی کردیم و اینکه اصلا ب هیچکی ربطی نداره ک نظر بده و اینکه فک کنم ی سال الی دو سال کافیه

ببین عزیز دل طلاق رو بزار مرحله آخر آخر ، زندگی یعنی هنر حل مشکلات زندگی هیچکس گل و بلبل نیست، اصلا بهذبچه فکر نکن الان تا ۲/۳ سال از ترک کاملش بگذره، بهش انگیزه بده بگو پشتشی حمایتش کن ترک کنه و اصلا به بچه فکر نکن فعلا ولی بهش بگو باشه تو ترک کن من خیالم راحت بشه چشم 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

عزیزم سوال به این مهمی که سرنوشت شما رو می‌تونه تغییر بده رو اینجا مطرح می‌کنی ؟؟ برو با یک مشاور حاذق مشورت کن . الان اینجا کلی حرف نامربوط هم می‌شنوی و یه مشکلم به مشکلاتت اضافه میشه . نظر شخصی آدمها نباید نور مسیر شما باشه چون هرکسی بنا بر روحیات خودش نظر میده 

ببین خیلی از معتاد ها هزار بار ترک کردن بازم برگشتن بهش 

و خیلی ها ترک کردن چون زندگیشونو دوس داشتن. زنشونو. فقط ممکنه طرف گرفتارش شده باشه و کمک بخاد واسه رهایی. به آدمش بستگی داره

2706