2733
2739
عنوان

شما از زندگیتون راضیید؟🥂

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چی اسیب دیدی

خودمم هنوز متوجه نشدم از بچگی همینطوری بودم بیشتر اخلاق های خانوادم باعث شدن اینطوری بشم الان خیلی شدیدع خیلی دلم میخاد تغیر کنم ولی نمیتونم تو وجودمه انگار همیشه ناراحتم

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨
2742
کتاب موفقیت در بیست روز آنتونیو رابینز و کتاب خانه ای در نیمه شب و انسان در جست و جو معنا پیشنهاد ...

ممنونم عزیزم❤️❤️

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨
2740
خودمم هنوز متوجه نشدم از بچگی همینطوری بودم بیشتر اخلاق های خانوادم باعث شدن اینطوری بشم الان خیلی ش ...

اگر مشکل مالی نداری هزینه کن روانشناس خوب برو

خیلیهاشون حل میشه

کلا تو مملکت ما خانواده ها سواد بچه نداشتن

فقط زاییدن

مشکل تو رو بقیم دارن

زندگیم عالی عالی نیست  اما پدرو مادر خوبی دارم  کسایی هستن ک دوسم دارن  ب اون اندا ...

اینکه پدر و مادر خوبی داری بهترین و ارزشمندترین دارایی زندگیته

پدر و مادر من از اول مشکل داشتن و به شدت عصبی و خشک و سرد بودن همیشه این شد که منو خاهر و برادرامم شدیم‌مثل خودشون 

الان من یه شوهر خیلی خوب دارم که پشتمه همه جوره دوسم داره زندگیم خیلی خوبه ولی خودم .... خیلی داغونم😂

اگر مشکل مالی نداری هزینه کن روانشناس خوب برو خیلیهاشون حل میشه کلا تو مملکت ما خانواده ها سواد بچ ...

مشکل مالی ندارم ولی حس میکنم روانشناس هم نتونه کمکم بکنه