2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو نرو سمتش دیه . اما خداییش چجور تشخیص دادی بوی دماغه و دهن نیست

ما یکی دو ساعت کنار هم بودیم اون مدام مثه من خوراکی میخودم ادامسم دهنش بود بوی دهنش فرق داشت تا به انتهای ریش نزدیک میشدم بو بیشتر میشد امتحان کردم

منم عوقم گرفته بود و حسابی کنجکاو بوم حتی پرسید چهرت چرا یه جوریه گفتم بو میاد گفت لابد بچه ها چس... ...

😂😂😂😂😂

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
2728

ازکجافهمیدی ازدهنش نیست ازریش ودماغشه هستش؟من بعد۱۵سال زندگی مشترک هنوزنمیدونم شوهرم کجاش بوی عطرمیده اونوقت شماازکجافهمیدی دماغ وریش که فاصله ی کمی بادهن دارن بومیدن اونم یه مردغریبه🤔

2738
ازکجافهمیدی ازدهنش نیست ازریش ودماغشه هستش؟من بعد۱۵سال زندگی مشترک هنوزنمیدونم شوهرم کجاش بوی عطرمید ...

چون دهنش پر بود کیک میخورد موز خورد آبمیوه سیگار میکشید ولی بویی که انتهای رشاش بود همچنان تو ذوق میزد از ده پانزده سانتی حس میشد

چون دهنش پر بود کیک میخورد موز خورد آبمیوه سیگار میکشید ولی بویی که انتهای رشاش بود همچنان تو ذوق می ...

بوی عرق نبود؟

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
2706