2733
2739
عنوان

لبمو ژل بزنم یا نه

100 بازدید | 14 پست

خجالت میکشم ولی دوس دارم بزنم..میترسم زیاد بزرگ شه و از ریخت بیفته ‌‌..دوس دارم یه کم پرتر شه لبام و چهرم زیبا شه..از بس همه خوشگل شدن اصن اعتماد ب نفسم میاد پایین میرم بیرون ...همه عین عروسک شدن من ک زنم چشام چهار تا میشه از تعجب و این همه خوشگلی بعد نگا خودم میکنم تو آینه تا خیلی ساده م...الان فقط پسرا چهرشون ساده س😑و یه چیزی بدم میاد ژل لب بزنم بهد همه بگن حتما گونه هاشم زده یا زاویه هم زده..ب نظرتون مهمه؟

لبتو غنچه ست پر پرش نکن... 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شبیه زین دوچرخه شدن زیباییه میگی همه خوشگلن  یا فیلتره یامیکاپ

ن تو خیابون میبینم همه پوستا آینه ای و لبا قلوه ای گونه ها برآمده مژه ها بلند...اصن میمونم اینا چیکار میکنن انقد خوشگل میشن..اصن دیگه زشت نمیبینی متوسطم خیلی کم...قبلا از ده نفر یه نفرم خوشگل نبود 

نترس اگه دوس داری بزن حدود شش ماه می مونه بعد جذب میشه میره دوست نداشتی تمدید نکن

جاریم همیشه فول فیس ژل میزنه ولی چون بیماری داره زود جذب میشه و پوستش کامل چروک میشه و بیشتر برا پوشوندن چروکهاشه...و انقد ناز میشه وقتی ژل میزنه...یه کم اعتماد ب نفسم میاد پایین...

جاریم همیشه فول فیس ژل میزنه ولی چون بیماری داره زود جذب میشه و پوستش کامل چروک میشه و بیشتر برا پوش ...

دیگه الان همه ژل یا بوتاکس رو میزنن میبینی که چقدر مردم بیرون زدن یا چقدر این کلینیک های زیبایی روز به روز بیشتر میشه تو جامعه ما

و اینکه برای زن زیبایی مهم هستش مجبوریم به خودمون برسیم البته کار بدی هم نیست ژل لب اما موقته مخصوصا بار اول بزنی زیاد معلوم نیست اگر هم دایم خواستی میتونی سانترال لب کنی 

نسخه ای که برای یه خانم سی چهل ساله میپیچید برای یه خانم ۱۷ ساله نی نی سایتی نپیچید شرایط هر کسی فرق میکنه👒
عکس لبمو گذاشتم میشه نگاش کنید؟

عزیزم خودت باید مدلی که دوست داری انتخاب کنی و بهشون نشون بدی البته برای هر فرم لب یه مدلی خوبه

اما مدل نچرال میتونی بگی برات بزنن که طبیعی دیده میشه

نسخه ای که برای یه خانم سی چهل ساله میپیچید برای یه خانم ۱۷ ساله نی نی سایتی نپیچید شرایط هر کسی فرق میکنه👒
2706