2733
2739
عنوان

ببخشید که این تاپیک رو میزنم

640 بازدید | 23 پست

چون دوستم برام تاپیک زده مجبورم در جواب براش تاپیک بزنم

@نازززززززززززنین    

دوسال هست که تو نی نی سایت با یه خانم خیلی مهربون و دوست داشتنی دوست داشتم

من اینجا درخواست دوستی قبول نمیکنم ولی نمیدونم چطور شد که در خواست ایشون رو قبول کردم اول بهم پیام دادیم بعد بهم دیگه زنگ زدیم بعد این شد که من رفتم مشهد و ایشون رو دیدم و یه هفته پیش دوستم بعد از گذروندن ۱۸ساعت فاصله  از شهر خودش تا شهر من با همسر و بچه های عزیزش اومدن شهرمون 

وقتی تو خونه مون می دیدمشون باورم نمیشه

الان که درموردش حرف بزنم احساس میکنم چقدر دلم براشون تنگ شده

خیلی تو خونم زحمت کشید و دو روزش رو ناهار درست کرد من خواب بودم متاسفانه😓

چقدر خوش گذشت باهم غذا درست کردیم با هم غذا خوردیم باهم ظرف شستیم باهم بیرون رفتیم باهم خندیدیم چقدر خانواده خوب و دوست داشتنی بودن کنارشون لذت بردم چقدرم برامون کادو و سوغات آوردن🤗

ان شاءالله بازم بیان و منو خوشحال کنند

چون وقتی خونمون بودن حالم خوب بود

@نازززززززززززنین   بابت تاپیک هایی که برام زدی ازت ممنونم عزیزدلم تو همیشه بهم لطف داری💖

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی سایت تف ب روت یکی با ما هم جور نشد  اقدس فالو کردیم عباس در اومد

عزیزم خودم دوستت میشم💖

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
دوستیتون پایدار😍

ممنونم ازت دوست عزیز🌹

یا علییی 

کدوم شهرین مگه هر دو 18 ساعت فاصلهههه

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
یا علییی  کدوم شهرین مگه هر دو 18 ساعت فاصلهههه

من یکی از شهرهای استان اصفهان ایشون مشهد

2740
ممنونم ازت دوست عزیز🌹

فدات🧡

یادمه قبل ۴۰۳ فکر کنم آبان یا آذر بود من به خاطر یه سری مشکلات تا ۳،۴ خوابم نمیبرد میومدم نی نی سایت شمام آنلاین بودین

چه حس خوبی دارم بهتون🥲🧡

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
فدات🧡 یادمه قبل ۴۰۳ فکر کنم آبان یا آذر بود من به خاطر یه سری مشکلات تا ۳،۴ خوابم نمیبرد میومدم نی ...

ممنونم از محبتت عزیزدلم

الهی که هیچ وقت تو زندگیت مشکلی نداشته باشی 

اصفهانی هم هستین که😍

خود اصفهان نیستم تقریبا ۳ساعت با اصفهان فاصله داریم🤗

مهم اینکه استانمون یکیه😁

عزیزم😀

برای منم باعث خوشحالیه🤗

2706