2737
2734

نمیگم ما خیلی خوبیم ولی واقعا اونجوری که میگه نیستیم

هرکی از در میاد میگه فلان عروسم چکار کرد یا هرکار دیگه ای که این دیده باشه.

ولی جاریش خیلی با سیاسته. اصلا و ابدا از عروساش بد نمیگه 

پر از خیال🙂‍↔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماها هم ساده ایید دیگه بزارید تو معذوریت‌ یک بار پیشش بودین بگین وای فلان خانم( کسی ک قبولش داره) میکفت از صغرا خانم( مادرشوهرت) خوشم میاد خانم محترم و با شخصیتی هست ندیدم اصلا غیبت عروس‌اش رو بکنه با اینکه که مشکل دارن ولی این زن خیلی عاقله ک بیاد بد بگه خوش ب حال عروساش 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2731

چند تا عروس داره؟ خب شاید واقعا عروساش یه ایراد هایی دارن که این همه جا میگه.  ولی خب نباید آبروی عروساشو ببره

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
شماها هم ساده ایید دیگه بزارید تو معذوریت‌ یک بار پیشش بودین بگین وای فلان خانم( کسی ک قبولش داره) م ...

اصلا متوجه این حرفا نمیشه کار خودش رو میکنه🙄

۳ساله عروسشم میگم رو زمین سرد نخواب بدنت واسه همینه درد میگیره دل درد داری هربار میگه عههه واسه اینه. و باز تکرار میکنه

پر از خیال🙂‍↔️
چند تا عروس داره؟ خب شاید واقعا عروساش یه ایراد هایی دارن که این همه جا میگه.  ولی خب نباید آبر ...

۵تاییم ولی خودمم بارها دیدم قضیه مهمی نیس ولی تا یک ماه کش میده و تکرار میکنه

پر از خیال🙂‍↔️
2740
۵تاییم ولی خودمم بارها دیدم قضیه مهمی نیس ولی تا یک ماه کش میده و تکرار میکنه

نمیدونم. شاید دل نازکه. از خودم میپرسم اگه منم ازدواج کنم انقد تاپیک مادرشوهر میزنم؟ یا مثل مادر خودم میدونمش؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
نمیدونم. شاید دل نازکه. از خودم میپرسم اگه منم ازدواج کنم انقد تاپیک مادرشوهر میزنم؟ یا مثل مادر خود ...

اگه اون شمارو مث دختر خودش دونست شمام میتوتی مثل مادر خودت بدونیش.

مشکل اینه واسه مت حتی نوه هاشم تحویل نمیگیره 

پر از خیال🙂‍↔️