2733
2734

گوشیم یه ربع که تو شارژه شارژرم میشه داغه داغ، فروشنده بهم گفت شارژر خوبیه ولی الان ممی دونم چه جوره و باید چه کار کنم

بستگی داره شارژرتون چند وات باشه🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیککککه

من گوشیمو تازه خریدم ..شارژرشم ازکارتنش دراوردم

ولی موقع شارژ باز داغ میکنه

فیک نیستن ..ولی خب شاید ربطی به ولتاژ برق هم داشته باشه

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊
2740
فک کنم ۲۵ وات از کجا باید فهمید؟

رو خود کله شارژر مینویسه در رابطه با ۲۵ وات هم داغ میکنه اما کم چون قدرتش کمه گوشیتون سامسونگ هستش درسته🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ممکنه خطرناک باشه من چن روز پیش  سر شارژرم خیلی داغ شد و یه صدایی میداد سریع از پریز جداش کردم ...

خوب چه کار کم الان ؟شارژری گرون خریدم و الان زورم میاد یه شارژر دیگه بگیرم

خوب چه کار کم الان ؟شارژری گرون خریدم و الان زورم میاد یه شارژر دیگه بگیرم

نمیدونم ولی نباید داغ بشه البته من بواسطه شارژرم گوشیم هم داغ میشد و الان عوضش کردم خوب شد  خب سیمش که مشکلی نداره فقط اون سر شارژر باید عوض بشه

اره سامسونگه

ببینید تا یه حدی گرم شدن شارژر طبیعی هستش و خب هر چی توان شارژر بیشتر باشه معمولا حین شارژ بیشتر داغ میشه🙂

2706