2733
2739
عنوان

شوهرم حق داشت ناراحت بشه?برگشت گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 45 پست

امشب جای من و شوهرم

با تو‌و شوهرت عوض شده 

البته اون درس نمیخونه و این روزا شدید درگیر یه کاریه ک‌خیلی ذهنشو درگیر کرده

ولی دقیقا حس شوهرتو داشتم 

در حدی که حسم بهش ی کم عوض شد

و تصمیم گرفتم از فردا دیگخ زندگی خودمو کنم و کاری ب کارش نداشته باشم

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 
مطمئن باش شوهرت درکت میکنه که درس داری ولی بعضی موقعها یه فرصت کمم برای شوهرت بزار

حق باشماست

چشم❤️

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب جای من و شوهرم با تو‌و شوهرت عوض شده  البته اون درس نمیخونه و این روزا شدید درگیر یه کار ...

عزیییزم

چرا? 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
نهایی ام دوس دارم نمره ی خوبی حداقل بیارم ک برا کنکورم تاثیر داشته باشه شوهرم تا عصری همش سرکاره برم ...

خب دیگه وقتی اون نیس بیشتر بخون

هر چهل و پنج دقیقه که خوندی یه ربع استراحت تو برو پیش اون برو بغلش کن اذیتش کن

چه می‌دونم نذار بچه غصه بخوره😂😅

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2728

منم دارم درس میخونم و نابودم ناااابود،ببین یه جا خوندم وقتی شما شروع می‌کنی به فعالیت واسه پیشرفت و اینا اطرافیان شروع میکنن واکنش نشون دادن می‌دونی چرا چون تو دیگه اون آدم قبلی نیستی اون اندازه براشون کار انجام نمیدی و ...در واقع یه تعادلی رو بهم میزنی که اونا دوس ندارن،پس کار شما اشتباه نیست حتی توقع اونام اشتباه نیست طبیعت اینه، اما شما مثل من همسرتو بغل کن بهش بگو یکم باهام مدارا کن،سعی کن طول روز خیلی بخونی که بتونی شب ی ساعت کنار هم یه فیلم ببینید یا شام بخورید، دیگه یه جوری بگذرون این یک ماهو

که نه سیخ بسوزه ن کباب 

خب دیگه وقتی اون نیس بیشتر بخون هر چهل و پنج دقیقه که خوندی یه ربع استراحت تو برو پیش اون برو بغلش ...

بله واقعاحق با شماست من دارم زیاده روی میکنم این چن روز همش پای درس بودم

چی چرا؟

توام مث شوهرم باش برو بهش بگو ناراحتیتو😄اگه میدونی واجبه کارش درکش کن واقعا

2738
امشب جای من و شوهرم با تو‌و شوهرت عوض شده  البته اون درس نمیخونه و این روزا شدید درگیر یه کار ...

بهتره تو این مسیر کنار ایشون بمونی تا روال زندگی ب حالت عادی برگرده عزیزم 

زندگی بالا پایین داره نمیشه که تو شرایط سخت و درگیری ذهنی همسرتو رها کنی 

همش با خودت بگو این نیز بگذرد

توام مث شوهرم باش برو بهش بگو ناراحتیتو😄اگه میدونی واجبه کارش درکش کن واقعا

درک میکمم ولی یکماهه خب منم خسته شدم

اتفاقا گفتم

اونم گفت چون تو زیادی زنی و من زیادی مردم

بخاطر تفاوتمونه حس و حالت

بهتره تو این مسیر کنار ایشون بمونی تا روال زندگی ب حالت عادی برگرده عزیزم  زندگی بالا پایین دا ...

الان یکماهه و واقعا منم قصدم همین بود

ولی یهو امشب قاطی کردم

خیلی خسته شدم این مدت و شدیدا احساس تنهای میکنم

الان یکماهه و واقعا منم قصدم همین بود ولی یهو امشب قاطی کردم خیلی خسته شدم این مدت و شدیدا احساس ت ...

اون از تو حالش بدتره، من دوماه دارم میخونم واسه آزمون یک ماه دیگه ام مونده همسرم بنده خدا یک باز بهم نگفته چرا خونه کثیف چرا دیر شام پختی یا ....

دیگه زندگی همینه هر چیزی تاوانی داره 

من خیلی خودم حالم بده خدا شاهده می‌خوام زار بزنم از این فشاری که زیرشم اما چ کنیم لازمه این رنج ها تو زندگی واسه پیشرفت 

اون از تو حالش بدتره، من دوماه دارم میخونم واسه آزمون یک ماه دیگه ام مونده همسرم بنده خدا یک باز بهم ...

واسم دعا کن خدا تو زندگی صبرمو بیشتر کنه

گاش امشب بهش نگفته بودم و گریه هامو ندیده بودم

کاش میشد امشب رو ی جوری پاک کنم و جبران کنم 

هم تو حق داری هم اون

طاقت بی توجهی نداره میبینه سرت شلوغه و وقت نداری بهونه میگیره. باهاش نرم صحبت کن بگو ب حمایتش نیاز داری این ی ماهم درکت کنه تا امتحان بگذره

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706