2733
2734

پسر 6ساله ام  از چیزی نمی ترسید.معمولی بود.الان دوسه روزه میترسه حتی دسشویی نمیره توی خونه اصلا تنها نمیمونه توی اتاق هم نمی ره.امروز از زبونش کشیدم میگه یه عکس ممدقلی جدید دیدم ترسناکه از اون میترسم بیاد پیشم.اخه ما توی گوشی هامون ممدقلس داشتیم بخاطر پسر کوچیکم خیلی عادیه حتی پسر کوچیکم دیکه مثلا زنگ میزنه ممدقلی.حالا نمیدونم این پسرم رو چیکار کنم خیلی خیلی ترسو شده براش نگرانیم الان شب میگفت میترسم بخوابم ممدقلی بیاد توی خوابم.امروز خیلی استرس داشت.نمیدونم چیکار کنم بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر خواهرم ترسیده بود دکترش گفت بگو علت ترسشو بکشه رو کاغد با هم پاره کنین بندازین دور ، براش خوب شد

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
ممنون عزیزم راه حل خوبیه.

خواهش میکنم ، سعی کنید باهاش صحبت کنید بگید درکش میکنید که ترسیده چقدر احساس بدیه که این ترسو داره نصیحتم نکنید که پسر بزرگ نمیترسه و این چیزا ترس نداره و ... قدم اول درک و همدلی باهاشه هر چی میگه بله و آهان بگید نظر ندید قدم دوم بیان ترسشه که بذارید زیاد در موردش حرف بزنه بعدشم که نقاشی و خاک کردنش یا پاره کردنش 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
خواهش میکنم ، سعی کنید باهاش صحبت کنید بگید درکش میکنید که ترسیده چقدر احساس بدیه که این ترسو داره ن ...

واقعا واقعا ممنون از راهنمایی های خوب و.مفیدتون.خدا خیرتون بده راهنماییم کردید.حتما از فردا انجامش میدم

2740
واقعا واقعا ممنون از راهنمایی های خوب و.مفیدتون.خدا خیرتون بده راهنماییم کردید.حتما از فردا انجامش م ...

ان شاالله ترسش بر طرف بشه خواهش میکنم🌷