2737
2739

خواهرزاده ام جداشده  

حقوق بگیر هم نیست

خونوادشم اونجور آدمی نیستن که پروبالش بگیرن

خودش گاهی ناخن کاری میکنه ولی اونقد مشتری نیس که بشع روش حساب کرد خیلی کم

حالا بهش گفتم بریم کمیته سر بزنیم واقعا حقوق میدن بهش کسی تجربه ای داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمیته منظورت کمیته امداد هست ؟ 

اونا به کسانی کمک میکنن با شرایط خاص 

مثل معلولین و ....

به کسی که صرفا جدا شده و هیچ مشکل دیگه ای نداره که کمک نمیکنن. اگر اینجوری بود این همه زن مطلقه ، میخواستن به همه اینا کمک کنن که بودجه کشور تموم میشد . 

شما هم برای حفظ روحیه ش تشویقش کنید همون ناخن کاری رو ادامه بده همه دستش توی جیبش باشه و هم سرش گرم

2728
کمیته منظورت کمیته امداد هست ؟  اونا به کسانی کمک میکنن با شرایط خاص  مثل معلولین و .... ...

ببینین یکیو میشناسم همه جوره تامینه خونوادش براش ماشین گرفتن،از شوهر سابقشم خونه و تمام وسایلو گرفت

ولی از کمیته هم داره میکنه 

بعد این طفلی اینجور

2738
متاسفانه کلا نسبت به بچه هاشون بی تفاوتن کلا زندگی به چپشونه

ان شاءالله خدا به خواهرزادت آرامش بده 

سعی کن براش مشتری جور کنی یه خرده پایین تر بگیره مشتریش زیاد بشه 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام
ببینین یکیو میشناسم همه جوره تامینه خونوادش براش ماشین گرفتن،از شوهر سابقشم خونه و تمام وسایلو گرفت ...

خب ایشون حتما پرونده سازی کرده و علنا داره پول حروم می‌بره تو زندگیش . 

یکبار اقوام ما هم سفر اروپا می‌ره ولی با جعل و .... پاره از کمیته امداد پول میگیره و وام میگیرن و ....

الان مهم تر از اون هفتصد هشتصد تومن که پول یه مانتو هم نیست روحیه ایشون مهمه . شاید همین چندرغاز تنبلش کنه 

خب ایشون حتما پرونده سازی کرده و علنا داره پول حروم می‌بره تو زندگیش .  یکبار اقوام ما هم سفر ...

کدوم حروم

اینهمه اختلاسای میلیاردی میکنن حروم نیس این چندغاز کمیته برا زنای مطلقه شد حروم