2733
2739
عنوان

با خواهر رلم رفتم بیرون بهم گفت ...

268 بازدید | 13 پست

از دهنش. در اومد که یبار رلم بخاطر یه موضوع دست رو مادرش بلند کرده یعنی یدونه زده تو سر مادرش یه لحظه ازش بدم اومد .. نظرتون راجب همچین آدمی چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسی که دست رو مادرش بلند کرده دست رو شما هم ...

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

نظرم اینه اگه بعدش پای مادرشو نبوسیده باشه و معذرت خواهی نکرده باشه منتفیه کلا

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

منم بدم میاد

کسی ک دست رو مادر خودش بلند کنه به دختر غریبه چه رحمی میکنه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738
اون که مادرشه تورو زیر دست وپاهاش له میکنه یادت باشه! 

این در مورد جوون های الان صدق نمیکنه ها 

الان از مردونگی فقط اسمش یدک میکشن 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .