2733
2739
عنوان

خانومای قمی تشریف میارین

95 بازدید | 17 پست

بچه ها وضع کار تو قم چطوره؟ کسی از شهرستان بیاد برای کار پیدا میشه؟

مغازه ساخت انگشتر و تراش نگین خوبه؟درامدش در ماه برای یه زندگی معمولی خوبه؟

من خودم قمم اره شغل فراوانی داره البته اگه خودتون کاری باشید شهر خوبیه من که راضیم خخ

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودم قمم اره شغل فراوانی داره البته اگه خودتون کاری باشید شهر خوبیه من که راضیم خخ

شغلتون چیه عزیزم؟میشه یه کم راهنماییم کنی؟

کلا تراش نگین و ساخت انگشترای نقره ی مردونه بلده بنظرتون مغازه بزنه درامدش خوبه؟

2740
شغلتون چیه عزیزم؟میشه یه کم راهنماییم کنی؟ کلا تراش نگین و ساخت انگشترای نقره ی مردونه بلده بنظرتون ...

من خودم فروشنده مزون مجلسی ام اما جایی که کار میکنم یه باز بزرگه 

اره اگه دم حرمم باشه خیلی خوب میشه انشالله موفق باشی پيشاپيش به شهرمونم خوش اومدی

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
اره میدونم کلا همونجا اموزش دید کارشم عالیه ولی میخوام بدونم درامداشونم خوب هست یا نه

بسته ب  کارش و بازیابی داره الان بیشتر پیج و..هست 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
من خودم فروشنده مزون مجلسی ام اما جایی که کار میکنم یه باز بزرگه  اره اگه دم حرمم باشه خیلی خو ...

ممنونم عزیزم خیلیی دلم میخواد برای زندگی بیام  دعا کن هر چه خیره برامون پیش بیاد

ممنونم عزیزم خیلیی دلم میخواد برای زندگی بیام  دعا کن هر چه خیره برامون پیش بیاد

انشالله بحق فاطمه زهرا کارتون به خوبی و خوشی پیش بره بیاید قم 

خاک قم نمک گیره

من خودم فروشنده مزون مجلسی ام اما جایی که کار میکنم یه باز بزرگه  اره اگه دم حرمم باشه خیلی خو ...

یه سوال دیگه حالا اگه به هر دلیلی نتونست مغازه بزنه چه کارای دیگه ای هست که درامدشم خوب باشه؟

2706