2737
2734
عنوان

یک راه جدید برای پیدا کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 86 پست

خب راس میگه اسی

همتوننشستین خونه بعد میگید خواستگار ندارم

یا یه جوری خودتونو میگیرید طرف می‌ترسه سمت تون بیاد

یا انقد آرایش و رنگ مو وفلان دارید که تشخیص داده نمیشه متاهلید یا مجرد

مادرشوهر من دنبال دختره واسه پسزاش و با چالش‌های دختر یابی اشنام 😂😅

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از آشناهامون تو اتوبوس از شوهر سومش شماره گرفته اونجوری که میگن ولی الان از شوهر چهارمش بارداره

بهش بگو شلخته درو کن

یک چیزی هم گیر مجردا بیاد  

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2728
خب راس میگه اسی همتوننشستین خونه بعد میگید خواستگار ندارم یا یه جوری خودتونو میگیرید طرف می‌ترسه س ...

تو که آشنایی یه کم راهنمایی کن ببینم.دختر باید چجوری باشه که ببپسندن😆

یه خواستگاری مون نشه جاری جونم😔😂😂😂😂😂

نه بابا بهتر که نیاد سمتتون

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
چی گفتی تو اتوبوس؟ چجوری سر حرفو باز کردی؟

همین خانمی که خلبان داشت رو میگم مثلا

اول گفت ساعت چنده. گفتم گوشی نیاوردم اگه ساعتم اشتباه نباشه 12 هست

بعد گفت چقدر سرد شد یهویی

گفتم اره والا ما هم دیروز باغ گرفته بودیم نتونستیم بریم بیرون. همش خونه بودیم

بعد دیگه سر حرف باز شد. از خودش گفت از شوهرش از دخترش و عروسش  

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2738
داداش نداری اسی😔😂

نه والا

ما فقط خواهر هستیم

برای چی میخوای؟ نباید مستقیم بگی که   

بهش بگو شلخته درو کن یک چیزی هم گیر مجردا بیاد    

عزیزم چی بگم انقدرا هم خوشگل نیست ۸۰ کیلوعه با همشونم قبل طلاق اوک شده نمیدونم چطور میتونسته از کجا همبازی خودم بود انرژی زنانه اونم خیلی بالاست ولی🥴

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
خلبان یه چیز دیگست

میخوای زحمتش رو من بکشم. پیدا کنم بعد شماره مامان تو رو بدم   

اونایی که مذهبین مسجد خیلی خوبه ولی فعلا برای من به نتیجه نرسیده

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706