2733
2739
عنوان

یک راه جدید برای پیدا کردن خواستگار

1195 بازدید | 86 پست

بچه ها این تاپیک جنبه فان داره. جبهه نگیرین

من توی اتوبوس جون مسیرش طولانی هست. گاهی که حوصله کنم، با خانم کناریم حرف میزنم

دوتا از این خانم ها گفتن شماره خونه اتون یا مامانت رو بده.

حالا یکیشون برای برادرش گفت که نمایندگی خودرو داره

یکی دیگه هم برای نوه برادرشوهرش گفت که خلبانه  

حالا من شماره ندادم. اما کلا روش جالبی هست

شما هم امتحان کنین. فقط خنده رو باشین و با روی باز حرف بزنین

فکر کنم این روش برای مسجد هم جواب بده. اما من اهل مسجد نیستم

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

اون خلبانه رو چرا اوکی نکردی😒😂

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله دقیقا درسته  راهکار خوبی هست ....

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

یکی از آشناهامون تو اتوبوس از شوهر سومش شماره گرفته اونجوری که میگن ولی الان از شوهر چهارمش بارداره

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
😂😂😂😂عالي بود

ما خانوادمون اهل رفت و امد نیستیم

برای همین خواستگار زیاد نداشتیم

این دوتا خیلییییییییی بهم اعتماد به نفس داد   

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
اون خلبانه رو چرا اوکی نکردی😒😂

باباااااااااا

خب من اینجوری میترسم

ولی بعدی رو شماره میدم   

2740
ما خانوادمون اهل رفت و امد نیستیم برای همین خواستگار زیاد نداشتیم این دوتا خیلییییییییی بهم اعتماد ...

شماره منو بده بهشون

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
باباااااااااا خب من اینجوری میترسم ولی بعدی رو شماره میدم    

😂😂😂❤خواستم برگردم شهرمون حتما امتخان میکنم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
بله دقیقا درسته  راهکار خوبی هست ....

واقعا امتحان شده اس؟

من خودم کشفش کردم که  

ما خانوادمون اهل رفت و امد نیستیم برای همین خواستگار زیاد نداشتیم این دوتا خیلییییییییی بهم اعتماد ...

خيلي با مزه بوده اخه ي شكلاتي چيزيم بشون ميدادي تا بگن بخشنده هم بوده 

یا میبریم یا می اموزیم هیچ باختی وجود ندارد .....
واقعا امتحان شده اس؟ من خودم کشفش کردم که    

ای جان کاشف😍🤩

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706