2737
2739
عنوان

کارم بد نبود؟ 🥲😂

166 بازدید | 19 پست

با پسری رفیق بودم البته اعتراف کردیم رور هم کراشیم حضوری قرار بود همو به بینیم گفت قبلن رل نداشتم ولی صداش و قیافش اینو نمی گفت دوستمو فرستادم مخش بزنه به بینم پا میده یا ن دوستم گفت پسره گفته نازمو می کشی و...  بیا تلگرام چت کنیم عاشق عکس فیک هایی که بهش دادم شده منم گفتم بلاکش کن ب دوستم بلاکش کرد منم برای پسره نوشتم هول بوده بده امیدارم خوب بشی و بلاکش کردم اونم حذف گفتگو دو طرفه زد🫠 خوب ب پسره کردم؟ 🥲😂کارم بد نبود؟ 

خوب کردی 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی جدی رفتی جلو

پسری که بخواد ازدواج کنه هم وا میده اینکه رفاقته

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2738
خیلی جدی رفتی جلو پسری که بخواد ازدواج کنه هم وا میده اینکه رفاقته

اگ من بودم پا نمیدادم ولی این داد می تونست بلاک کنه دوستمو ولی بهش گفت بیا تلگرام چت کنیم

اگ من بودم پا نمیدادم ولی این داد می تونست بلاک کنه دوستمو ولی بهش گفت بیا تلگرام چت کنیم

خب شما خانومی اون اقا  

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2706