2733
2734
عنوان

علائم یائسگس زودرس چیاست؟ 😕یعنی خدایی نکرده چیزیم شده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 52 پست
آره من ۳۸ سالمه ..شما چند سالتونه؟

من سنم زیاد نیست عزیزم نزدیک 23 هستم ولی اینجا دیدم بچه ها از 20 سال هم یائسگی زودرس گرفتن خیلی ترسیدم 

چند ماه پیش دکتر بهم گفت حتما آزمایش انجام بده ولی تعلل کردم نرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برابچه چندساله اقدام کردم نمیشه دکتر گفت باید تخمک اهدایی بگیری ولی شوهرم قبول نکرد    

انشاالله درست میشه عزیزم نگران نباش 

بچه ندارید؟! روش های سنتی امتحان کردید؟! 

من همین رازیانه و داروی های هورمونی هم نمیتونم سر خود استفاده کنم کیست سینه هم دارم 

2728
برو حتما برو...من این مشکل از ۳۰سالگی داشتم

پس سن شما هم کم بوده اون موقع ممنون از راهنماییتون عزیزم سعی میکنم سریع تر پیگیری کنم🙏

بدی یائسگی اینه باید کنترل بشه چون باعث مشکلات قلبی... میشه از طرف مشکل قلبی هم دارم واقعا یک جای سالم برام نمونده😔

تهران کجا خوبه؟ گرچه اصلا قصد بچه دار شدن ندارم فقط و فقط بخاطر شوهرم میخوام فریز کنم

اگه دولتی بخوای بیمارستان شریعتی و ارش

رویان هم بعضی ها راضی اند و نتیجه میگیرن

خصوصی هم من باشم اول دکتر انتخاب میکنم بعد میرم بیمارستانی که هست 

اشرف معینی 

اشرف ال یاسین

مرضیه اقا حسینی 

اینا استادای دانشگان و خوبن 

بیمارستانای خصوصی زیادی هم کار میکنن

2740
اگه دولتی بخوای بیمارستان شریعتی و ارش رویان هم بعضی ها راضی اند و نتیجه میگیرن خصوصی هم من باشم ا ...

مرسییییی

اسکرین گرفتم اسامی یادم نره

انشاالله پیگیر میشم

بازم ممنون وقت گذاشتی

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
از چند سالگی این مشکل براتون پیش اومده؟؟ 

من تازه عروسی کردم

بهمن ماه

رفتم چکاپ کلی

دکتر برام ذخیره هم نوشته بود

اونجا متوجه شدم

علائم خاصی ندارم

هر ماه پریود میشم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
من هنوز سنی ندارم آخه عزیزم ممنون از راهنماییت  توی سایت دیدم هم سن های من یه سری یائسگی زودر ...

دوست خودم‌متاسفانه تو سن زیر سی یائسه شدن وموهاشون هم کلا سفید  ارثی بود وهست اصلا حس ناراحتی نداشت!ومیگفت باید بپذیرم وکنار بیام که این دوران هست .

من خودم‌ خ دغدغه  دارم واز فکرشم غم  میاد سراغم 😔

منم‌ از مادرم وخالم پرسیدم ۵۵ سالگی 

ولی اخیرا  انگار این سن خیلی پایین اومده  و زود رس شده!

۲۳ سالتونه🥰  نه ممکنه مشکل دیگه ایی باشه کیست وتنبلی تخمدان و.... خیلی بعیده و دور از ذهن تو این سن 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
من تازه عروسی کردم بهمن ماه رفتم چکاپ کلی دکتر برام ذخیره هم نوشته بود اونجا متوجه شدم علائم خا ...

درست میشه پس عزیزم 

نگران نباشید 

احتمالا حجم خونریزی تون کمه 

سن زیادی که ندارید ولی حتما پیگیری کنید

2706