2733
2739
عنوان

برگاتون بریزه یه دختر ۱۳ ساله

2493 بازدید | 89 پست

برگاتون بریزه
یه دختر ۱۳ ساله به اسم سارا عاشق یه پسری میشه٬ ولی پسره همکلاسی سارا که اسمش آهو بوده رو دوس داشته٬ برای همین سارا از سر حسادت توی غذای آهو قرص برنج می‌ریزه و اونو به قتل می‌رسونه!

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این الان داستان بود یا واقعی🫤🫤

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740

😐😐

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃

نسبتشون چی بوده که تا این حد به غذاش دسترسی داشته و اینکه طعم غذا تغییر نمیکنه مگه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706