2733
2739

اگه خیلی دلم گرفته باشه می نویسم اینجا قفل می کنم بعد ۵ دیقه هم پاک می کنم ولی اشتباهه نباید جز خدا با کسی دردودل کنی چون دردو هر چی بزرگ تر کنی میگن ماندگارتر میشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درد دل  یه شونه میخواد سرتو بزاری روش دستی میخواد که نوازشت کنه صدایی میخواد که بهت بگه درکت میکنم و همیشه کنارتم  درد دل .یه دل میخواد که با دلت هم جوش باشه درد دل یه آدم حسابی میخواد که قضاوتت نکنه فقط بفهمتت

اگه خیلی دلم گرفته باشه می نویسم اینجا قفل می کنم بعد ۵ دیقه هم پاک می کنم ولی اشتباهه نباید جز خدا ...

الان بحدی دلم از شوهرم گرفته که نمیتونم بخوابم

همش بغض دارم

بااین حال بازم‌نمیتونم چیزی بگم اینجا

همش حس میکنم آشنا پیدا بشه

2738
الان بحدی دلم از شوهرم گرفته که نمیتونم بخوابم همش بغض دارم بااین حال بازم‌نمیتونم چیزی بگم اینجا ...

منم دلم از اون گرفته یه ربع قبل اینکه بره مسافرت اومد تازه بهم خبر داد رفت

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
الان بحدی دلم از شوهرم گرفته که نمیتونم بخوابم همش بغض دارم بااین حال بازم‌نمیتونم چیزی بگم اینجا ...

نمیدونم چی دقیقا شده وچجور زندگی داری عزیزم  .من باشم با خود همسرم حرف میزنم بهش میگم چقد ازش دلخورم  

2706