2737
2739

پکیج فیلم آموزشیشو خریدم. زیر پکیجشم همه نظر گذاشته بودن که عالیه و آموزش کامله و از صفر و از پایه توضیح میده و.... ولی من هرچی میبینم بیشتر گیج میشم و یاد نمیگیرم. طبیعیه؟ باید چندبار ببینم؟ چطوری باید تمرین کنم؟ نرم افزارشم ادوبی فتوشاپ دانلود کردم. هرکی بلده خدا خیرش بده راهنماییم کنه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خالی دیدن نیست که

همینکه پخش کردی هرچی گفت همون کار همون لحظه بکن

هزار بار انجام بده تا یاد بگیری

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2728

خودم سر در نمیارم اما داداشم از یوتیوب یادگرفت

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2740
خودم سر در نمیارم اما داداشم از یوتیوب یادگرفت

و اینکه رشته‌اش هم کامپیوتر هستش 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   

هر قسمت تموم میشه اگر پروژه محور اول ببین بعد سعی کن انجام بدی در نهایت هر چی یادت رفت رو نکته بنویس و دوباره ببین

و بار دوم باید یاد گرفته باشی 

البته این برا منی که رشته تحصیلیم کامپیوتر بود و پیش زمینه داشتم ،از پیش زمینه شما خبر ندارم

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706