2733
2734
عنوان

کسایی که دلسوزن و متاهلن فقط بیان منو راهنمایی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 56 پست

عزیزم وقتی انقدری روش شناخت داری که دقیقا میدونی چه حذکت یا حرفی حالشو بد میکنه چرا دقیقا همون حرف و رفتار رو انجام میدی؟ اینجوری اوقات همه رو هم تلخ میکنید و اون عزت و احترامت هم پیش همسرت از بین میره 

حالم بده 😭😭😭

بد باشه

شما اصلا سبک حرف زدنتون اشتباهه

به همسرتون انگ می‌زنید که هیزه خوب چی شد نتیجه؟ دیگه هیز نیست؟ دیگه نگاه نمیکنه؟ 

گفتن این حرف چه کمکی بهتون کرد؟ 

شما تفریح همه رو خراب کردید

شما دزد در حال دزدی دیدید نباید بهش بگید دزد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تقریبا مث توام ولی نباید ب روش بیاری ک نگاه میکنه چون پرو ترش میکنی ک میفهمه ت فهمیدی  و ن ...

نمیشناسم زیاد عزیزم دوتا برادرن یکیش متاهل یکی مجرد قهوه خونه برای قلیون هر روز ب شوهرم زنگ میزنن الهی جوون مرگ بشن از وقتی سروکله اونا پیدا شد زندگیم گوه شد

2728
نمیشناسم زیاد عزیزم دوتا برادرن یکیش متاهل یکی مجرد قهوه خونه برای قلیون هر روز ب شوهرم زنگ میزنن ال ...

خب ببین ت نگاه کن ببین شوهرت چرا جذب اونا شده انگیزش برا رفتن پیش اونا چیه ت براش دقیقا همونارو فراهم کن پایه اش باش رفیقش باش بهش غر نزن تا با اونقد حال کنه سمت اونا خیلیییی کمتر بره 

میشه واسه حاجت دلم ی صلوات بفرستی خیلی دلم شکسته ممنون میشم عزیزم 

زندگیت رو دوست داری ؟ 

می‌دونی هم سر چی حساسه؟

بهش گیر ندی هم می‌فرمایید بهترین شوهر دنیاست؟ 

برده گشت و گذار هم کردی 

تهمت بهش زدی 

رفتی روی اعصابش 

حالا دنبال مقصر میگردی؟

عزیزم هر چی سریع تر به مشاوره مراجعه کن 

وگرنه خودت زندگیت رو خراب میکنی

2738
2706