2737
2734

شاید خیلی هاتون منو بشناسید همیشه درباره شوهرم رفیق بازی هاش تاپیک زدم😭😭😭  الان موضوع سر ی چیز دیگه اس که شوهرم تو ماشین کلی به سرم ضربه زد و گفت نمیخوامت ب زور از ماشین منو مینداخت پایین  بخاطر بچه هام فقط سکوت کردم  ما امروز رفتیم فشم گشت گذار خییییلی خوش گذشت  ساعت ۴اینا بود می‌خواستیم بریم سمت خونه که من گفتم زوده بریم خونه بریم دریاچه خلیج‌فارس  رفتیم اونجا من دخترا عکس می‌انداختیم که بهش گفتم بیا عکس بگیرم همش خودش می‌گرفت ی جورايی دوس نداشت عکس بگیره مجبوری اومد با من دوتا گرفت بعد منم با اعصبانت گفتم چرا چند نفر آدم اینجا دیدی خودت برای من میگیری نترس اینجا کسی بهت نگاه نمیکنه  منظورم بهش این بود که هیز هستی اونم حرفم خوب گرفت و روانی شد 😭😭😭😭  تو دعوا گفت من اگر هیز بودم انقدر نمیسوختم  خییییلی بدش میاد بهش بگم هیزی یا تیکه هایی همچین بندازم بهش  روانی میشه متاسفانه دست بزن داره تو دعوا. اینم بگم بهش گیر ندم عالی ترین مرد دنیاس ب جز اون موارد رفیق باز شده و گاهن میبینم ب خانم ها نگاه میکنه. بگین مقصر کدومون بودیم  همیشه سر این دوتا مورد دعوامون میشه که شوهرم بهم گفته دیگه تحمل نمیکنم بهم تهمت بزنی. من زندگیم دوس دارم دوتا دختر دارم😭😭😭😭

😢

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهتره هردو به مشاور مراجعه کنید تنها راه حلم همینه

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2740

منم تقریبا مث توام ولی نباید ب روش بیاری ک نگاه میکنه چون پرو ترش میکنی ک میفهمه ت فهمیدی 

و نکته بعدی اینجاست ک رفیقاش آدم حسابین ؟ اهل کثافت کاری نیستن ؟ اگه نیستن اوکین توام سعی کن کنار بیای 

میتونی ؟ 

میشه واسه حاجت دلم ی صلوات بفرستی خیلی دلم شکسته ممنون میشم عزیزم 
2706