2733
2734
عنوان

بچه ها جشن تعیین جنسیت و کجا بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 56 پست
کسایی که دعوت میشن باید کادو بزارن؟

بله کادو میارن مثلا ما نزدیکامون نفری ۲ تومن ۱ تومن کارت هدیه دادن دوستان یا اسباب بازی اینا اورده بودن یا کمتر مثلا ۶۰۰ ۷۰۰ کادو پول بهمون دادن 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه خودتون..فکر نکنم برا مردم تو رستوران جالب باشه دوست داری چه جنسیتی باشه؟

آره راست میگی.فرق نداره جفتشو دوست داررم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله کادو میارن مثلا ما نزدیکامون نفری ۲ تومن ۱ تومن کارت هدیه دادن دوستان یا اسباب بازی اینا اورده ب ...

بچه هم که به دنیا میاد جدا کادو میدن؟! به نظرم خیلی مسخره اس هنوز بچه به دنیا نیومده کادو میخواد چیکار

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
وای چطور میخوای جشن بگیری؟  منم ۱۰،۱۲ نفرن میخام تو خونه بگیرم  چیا بخرم  چکار کنم ...

برای ۱۰ ۱۲ نفر ۳ کیلو کیک بسته زیادم هست من سادگی کردم ۴ و نیم کیلو کیک گرفتم برا ۱۴ نفر والا نفری انقدر کیک زیاد بود که نتونستن بخورن با خودشون بردن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

اگه خونتون حا نداره برای دوساعت یه کافه رو رزرو کن 

تو شهر ما بعصی کافه ها یا رستورانا اتاق مخصوص تولد دارن میتونی اونجا بگیری 

یا باغ رستوران ها آلاچیق بزرگ دارن میتونی اونجا بگیری برا دوازده نفر 

پول اضافه هم نمیدی 

برای ۱۰ ۱۲ نفر ۳ کیلو کیک بسته زیادم هست من سادگی کردم ۴ و نیم کیلو کیک گرفتم برا ۱۴ نفر والا نفری ا ...

مرسی عزیزم 

بادکنک و اینا چطور باشه 

بعد جنسیت پس فردا میرم خب 

مثلا چطور کیک و برش بزنیم مثلا بفهمندجمسیت چیه 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از دیار لکستان😎
2738
بچه هم که به دنیا میاد جدا کادو میدن؟! به نظرم خیلی مسخره اس هنوز بچه به دنیا نیومده کادو میخواد چیک ...

عزیزم خرجی که اون زنو شوهر میکنن واسه جشنو شما نمیبینی ؟ اگه علاقه به دادن هدیه و پول ندارین خب میتونین نرین و از آیتم هاشم لذت نبرین .. من خودم بشخصه مفتی مفتی تا هیچ جا نمیرم ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما پسره که جشنم میگیری

نه عزیزم برای من فرقی نداره عاشق هرچیه که باشم تبعیض جنسیتی بدم میاد.هنوز هم جنسیتو نمیدونم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باغ خوبه

اما من مهمان نداشتم و تو طبیعت گرفتیم خیلی قشنگ شد

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
وای چطور میخوای جشن بگیری؟  منم ۱۰،۱۲ نفرن میخام تو خونه بگیرم  چیا بخرم  چکار کنم ...

من گیفت تعیین جنسیت درست میکنم

gallery_fantezijat پیج اینستامه مامانا . کلی استند اسم و گیفت شمع برای تعیین جنسیت و جشن اسم وجشن تولد  دارم برای بچه های نازتون
2706