2737
2739

میخام ۱۲ نفرو دعوت کنم باغ نداریم خودمون تو رستوران دعوت کنم؟باغ اجاره میشه کرد؟ من اصن نمی‌دونم گیج شدم کجا بگیرم 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت جنسیتو میدونی

چیه

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2731

خونه خودتون..فکر نکنم برا مردم تو رستوران جالب باشه

دوست داری چه جنسیتی باشه؟

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

۱۲ نفر باغ؟

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿
2740

اگه تهرانی باغ های وهن آباد خیلی خوبن

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
وای چطور میخوای جشن بگیری؟  منم ۱۰،۱۲ نفرن میخام تو خونه بگیرم  چیا بخرم  چکار کنم ...

رسم جدیده هرجور دوست داری برگزار کن

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

والا من شنیدم باید ی نفر دیگه مثلا با هزینه شما بگیره و شما نباید جنسیت رو بدونی تو اینستا پر از این جشن هاست بزن ببین چطور باید بگیری

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

سلام من ۱۴ تا مهمون داشتم ویولند کوهسار گرفتم قیمتش همه چیش خیلی عالی بود هم به ما هم به مهمونامون خیلی خوش گذشت.. اگه میخواستم باغ اجاره کنمو توش تزیینات انجام بدم هزینم بیشتر میشد اینجا ۲۵۰۰ فقط پول جارو گرفتن و بقیش هرچی که سفارش میدادینو باهاتون حساب میکردن. مکان خیلی قشنگ بود کلی عکسای خوشگل خوشگل گرفتیم همه چی زیر پامون بود انگار

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706