2733
2739
عنوان

خانمهای پسردار بیاید لطفا

126 بازدید | 11 پست

پسرم یه سال و سه ماهشه هنوز ختنش نکردیم.فردا پس فردا قراره انجام بشه.الان خیلی ناراحتم که زودتر ختنش نکردم میترسم خیلی اذیت بشه

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اینقدردیر 

من پسرمو۳ماهگی ختنه کردم دکترمیگفت چرازودترنیوردی .

فقط روز اول گریه کردشربت دادم آروم شد بعدازسه روز هم حلقه اش افتاد

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2728

نمیدونم چکار کنین والا

من پسرم حدودا ۳ ماهش بود ختنه اش کردیم بخاطر ززدیش اونموقع عذاب وجدان داشتم چرا زودتر نبردیمش

چرا انقد دیر کردین

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
طفلک راه می‌ره بازی میکنه چطوری ازش مراقبت کنم

ببرروش لیزری

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2740
دلیلش چی بود که ختنش نکردی؟

پسرم هفت ماهه نارس دنیا اومد ماه‌های اول خیلی ضعیف بود همش میگفتم ماه بعد

نمیدونم چکار کنین والا من پسرم حدودا ۳ ماهش بود ختنه اش کردیم بخاطر ززدیش اونموقع عذاب وجدان داشتم ...

چون نارس. دنیا اومده بود و اوایل خیلی ضعیف بود