2733
2734
واقعا؟ اسمشو من گذاشتم ولی شوهرم همش میگه به دلم نمیشینه و عوضش کن 🥺

چند سالشه؟من از ۱۱-۱۲ سالگیم با این اسم آشنا شدم و تا ۱۲سال پیش هیچ اسم دیگری به دلم مثل این اسم ننشست که روی مهرادم بزارم.البته مِهراد به معنی جوانمرد بزرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اگه بچه دوم هم پسر شه میزارم میعاد 

آراد و نیهاد هم خوبه

رهام و مرصاد مهبد

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
چند سالشه؟من از ۱۱-۱۲ سالگیم با این اسم آشنا شدم و تا ۱۲سال پیش هیچ اسم دیگری به دلم مثل این اسم ننش ...

۷ ماهشه 

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
2740
دوقلو ؟

نه پسر بزرگم ۴ سالشه ماهان

کوچیکه ۷ ماهشه مهراد

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
ایلیا نظر بدید .... نظر منفی هم باشه اشکال نداره 

بنظر من قشنگه بزار

مهراد قشنگه . حیف که تکراری میشه اگه بذارم 

چرا تکراری

2706