2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینقدر بهش عشق میدم تا خووووب قهوه ایم کنه کارم به خودکشی برسه🤨

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2740

اول با خودت کنار بیا و بپذیر که ممکنه دوست نداشته باشه و برو دنبال کسی ک لیاقتتو داره و دوست داره لیاقتت بیشتر از ایناس انشاالله با به نفر شایسته که واقعا دوست داشته باشه ازدواج منی اگر نه هر روز غصه میخوری و پیر میشی

جواب اونو نمیدونم ولی جواب سوال شما مراجعه به روانشناسه. آدم سالم عاشق کسی که توهین و فحاشی میکنه نمیشه چه برسه به اینکه مخاطبم خودش باشه

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
جواب اونو نمیدونم ولی جواب سوال شما مراجعه به روانشناسه. آدم سالم عاشق کسی که توهین و فحاشی میکنه نم ...

ببین اولش که اگه اینجوری بود من عاشقش نمیشدم دیونه که نیستم 

منو وابسته خودش کرد الانم اینجوری میکنه 

رلم هست

جواب خودت اینه ک ب تراپیست مراجعه کنید چون نرمال نیستی 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706