2733
2734

شما واقعا عزیزدردونه های خدایید....چه کار خوبی انجام دادین؟ چجوری خدا رو صدا زدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشا... که برا شما هم بشه. تو هم بیا همین دعای منو برا خودت از خدا و امام حسین بخواه. ضرر نداره

حتمااااا.... راستش من تا حالا کربلا نرفتم..امام حسین هم تا حالا حاجتی بهم نداده..ولی باز همین خواسته رو ازش طلب میکنم..الهژ که خدا و امام حسین به قلبم رجوع کنن..

میدونی دوست عزیز اول از خدا بخواه ادم درستی سر راهت قرار بده من چند نفریو دیدم که مثلا پسریو میخاستن چقدرم جون‌میدادن واسه هم ولی نسد الان شوهرش بهتر از اونه خدا انشااله هر چی صلاحته رو بشه 

2740
میدونی دوست عزیز اول از خدا بخواه ادم درستی سر راهت قرار بده من چند نفریو دیدم که مثلا پسریو میخاستن ...

تو رو خدا دیگه این حرف و بهم نزنین...من همینو میخوام..کاش صلاحم با همین باشه..برام دعا کن...

تلاش خودش بود بیشتر بالا 6 بار خواستگاری اومد و هر شرطی خانواده ام گذاشتن قبول کرد دیگه پدر و داداش هام دیدن که واقعا دوستم داره راضی شدن 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ

خدا نخواست بهش برسم. منم فراموشش کردم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2706