2733
2739

اهل کتاب و مطالعه س، توی دیوار آگهی فروش کتاب  گذاشته بودم، تبدیل شد ب معاوضه... 

یک کتاب دادم، چهار تا کتاب داد، بدون اینکه مابقی پولش رو بگیره.خودش برام آورد در خونمون. 

نمیدونم چرا دوباره دوست دارم ببینمش. 

پیام دادم تشکر کردم و گفتم پول کتاب ها رو میخوام بدم. گفت قبول نمیکنم. 

گفتم تعارف میکنین؟ گفت نه! 

گفت فلان جا فلان روزها کتاب قیمت مناسب  و متنوع زیاد داره. سر بزنین حتما 

گفتم باشه ممنون. 

بعد از چند دقیقه پیام داد، گفت این کتاب رو ب یادگار ازتون نگه میدارم شاید دوباره یه روز توی اون بازار کتاب تجدید دیدار کردیم!

دلم یجوری شد. 

متاهلم و دوست ندارم خیانت کنم ب همسرم. 

اما از ذهنم هم بیرون نمیره. بهش گفتم شاید نداره. خاستم برم سر بزنم میگم شمام بیاین اگر تونستید.

دوست دارم دوباره ببینمش. 

خواهش میکنم قضاوت نکنید 

شوهرم مدتهاست بهم توجه نمیکنه 

اما اون.... دوست دارم بازم منو ببینه. اصلنم نمیدونه متاهلم. اصلنم ازم نپرسیده. شاید فکر میکنه مجردم. 

من اهل خیانت نبودم اصلا. نمیدونم چم شده

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بی توجهی شوهرتون دلیل خوبی نیست

همه راه ای ارتباطی خودتون با اون اقا رو پاک کنید

به زندگیتون فکر کنید

که چرا با شوهرتون شروع کردیدش

نقاط مثبت رو پررنگ کنید

زیادم فکر و خیال نکنید

Throw out butterflies
2740
خب این دقیقا خیانته

دیگه پیامی بینمون رد و بدل نشده. خیلی شیطون داره وسوسه م میکنه. آخرش میدونم خراب شدن زندگیمه. آخه آخرش ته تهش میگه از شوهرت جدا شو. و بیا با من. چ وضعیت بدی گرفتار شدم

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

توروقرآن شما متاهلا چی میخواید 

یه کثافط که متاهل بود به من گفت مجردم و یک سال و نیم با من وقت گذروند قول ازدواج داد آخرش دو هفته پیش یه زنه زنگ زد به من گفت زنشم و دو ماهه حامله ام 

خجالت بکشید توروخداااااا

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام

حملههههههههه

یه ذره خویشتن دار باش دیگه عزیزم 

قرار نیست رو هر کی کراش زدی باهاش اوکی بشی 

اونم بعدها یکی میشه مثل شوهرت که دیگه توجه نمیکنه ینی الان در تلاطم جلب توجهه بعد که اوکی دادی از تب و تاب می افته مطمین باش 

به جاش راه حل پیدا کن تا رابطت با همسرت درست بشه 

از مشاور کمک بگیر که تو و همسرت به هم برگردید و رابطه ی خوبی داشته باشید 

کاربری  برای سه نفر است 

شیطان لعنت کن دختر خواهشا هرچی راه ارتباطی باهاش داری همه رو پاک کن اگه یه موقع وسوسه شدی بگی هیچی ندارم هیچکس پاک نیس زندگیتو خراب نکن هیچی ارزششو نداره

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
2706