2733
2734
عنوان

خواهرم گند زده به زندگیمون چطوری ابروش حفظ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 43 پست
این دختر بنده خدا که به خاطر کراشش حالش خوب نیست و به گفته ی خودتون حتی بیمار هم شده به خاطرش ، دیگه ...

منم می خوام کمکش کنم آدم خوبیه 

آدمیه که سطح اجتماعی خیلی براش مهمه چند بارم که منو دیده خواهرم کوچیک تر بود  همیشه میگفت  خواهرت  یه نخبه میشه خیلی دختر باهوش درس خونی هست این حرف ها 

آخه خواهرمو خودش علاقه داره به درس ولی الان یک حس ناتوان بودن به درد نخور بودن داره 

خواهرم آدمی بود که تا کلاس نهمش همشه در حال جایزه گرفتن مدال گرفتن بود مدال نقره هم داخل المپیاد درسی گرفت 

حیفم میاد ایندش خراب کنه خودشم دوست داشت ولی ذهنش درگیره  

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
رو همکارتون کراش داره

اره

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف های منو خواهرم که قبلاً تایپک زدم  از شدت ناراحتی تب کرده بود دو روز ساکت بود بلاخره گفت چ ...

تو با مهربونی بهش بگو

بخدا همه دحترا این عشقا رو تجربه کردن. چند سال دیگه خندت میگیره که عاشق این آقا شدی ولی خیلی طبیعیه اصلا قابل سرزنش نیست بخاطر سن تو هستش.

یه جوری نگو که فکر کنه داری مسخرش میکنی

بگو تو تلاشتو بکن. ولی هیشکی از پشت کنکور موندن آبروش نرفته. تو ایراو هر دحتری دوسال از پسرا جلوتره. چون نیاز نیست سربازی بره. کنکورش سال اول عالی نشد چیزی از دست نداده.

واقعیتش اونایی که سال دوم میارن خیلی بهتر نتیجه میگیرن تا اونایی که همون سال اول قبول میشن.

خواهرت از عاشق شدنش عذاب وجدان داره طفل معصوم

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
تو با مهربونی بهش بگو بخدا همه دحترا این عشقا رو تجربه کردن. چند سال دیگه خندت میگیره که عاشق این آ ...

من واقعا درکی از عشق ندارم خداییش چون ۲۲سالمه و تا این سن همش سرم تو کتاب بوده 

آره خواهرم ۱۷سالشه دوازدهمه 

سعی میکنم مهربونم. باشم مرسی

2728
منم می خوام کمکش کنم آدم خوبیه  آدمیه که سطح اجتماعی خیلی براش مهمه چند بارم که منو دیده خواهر ...

این که نگران اینده و پیشرفت خواهرتون هستین خیلی خوبه ولی باید بستر پیشرفت هم فراهم باشه . یک گیاه تا زمانی که خاک مناسب و نور و اب کافی نداشته باشه خوب رشد نمیکنه حالا هر چه قدر هم بهش بگیم رشد کن فایده نداره چون شرایط مهیا نیست . خواهر شما هم فعلا شرایط براشون مهیا نیست ، درواقع نمیتونه با این موضوع کنار بیاد و تا زمانی که از لحاظ روحی حالش بهتر نشه نمیشه انتظار درس خوندن و پیشرفت ازش داشت . اگر دوست صمیمی و .... داره (بدون این که جریان رو بخواد براشون بگه ) با هم برن بیرون ، وقت بگذرونن و ... تا روحیش بهتر شه . 

First of all , love yourself                                              های اول مرة من نظرة واحد يحتلني                                 
تو با مهربونی بهش بگو بخدا همه دحترا این عشقا رو تجربه کردن. چند سال دیگه خندت میگیره که عاشق این آ ...

اگه درکش کنم اونم بنظرت درس می خونه ایندش خراب نشه چون هنوز دوست داره قبول شه موفق شه

من واقعا درکی از عشق ندارم خداییش چون ۲۲سالمه و تا این سن همش سرم تو کتاب بوده  آره خواهرم ۱۷س ...

موفق باشی گلم💖

مهمترین چیز سلامت روح و روانشه. بقیه حاشیست!

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
این که نگران اینده و پیشرفت خواهرتون هستین خیلی خوبه ولی باید بستر پیشرفت هم فراهم باشه . یک گیاه تا ...

نه به کسی دوست ندارم بگه  اینم تب کرده بود  دو روز  ازش پرسیدم با هام صحبت کن گریه کرد و....ماجرا گفت که از این خوشش اومده منم قصدم فقط کمکه

2738
موفق باشی گلم💖 مهمترین چیز سلامت روح و روانشه. بقیه حاشیست!

مرسی عزیزم 

اگه درکش کنم اونم بنظرت درس می خونه ایندش خراب نشه چون هنوز دوست داره قبول شه موفق شه

آره عزیز

یه چیزی بگم بخندی

من خیلی درسخون بودم. خیلی زیاد

ولی تو این سن شاید بخاطر هورمون بود شاید از فشار روحی درسا بود. رو معلمای مرد کراش میزدم رو تمام پسرای کوچه کراش میزدم. خودمو تو زندگی با تک تک تکشون تصور میکردم... اصلا یه وضعی... نگم بهتره😅😂

خیلی هم نجیب و مغرور بودما! اصلا دوست پسر نداشتم.

درکش کن. همه مث هم نیستن

آره عزیز یه چیزی بگم بخندی من خیلی درسخون بودم. خیلی زیاد ولی تو این سن شاید بخاطر هورمون بود شای ...

وای چه بامزه 😂😂 خواهرمم همین جوره البته رو همه استا داش نه رو این یکی فقط کراش داره که مشاورشه

اینم دوست پسر چیزی نداشته تا حالا  خیلیم  مغروره  

وای چه بامزه 😂😂 خواهرمم همین جوره البته رو همه استا داش نه رو این یکی فقط کراش داره که مشاورشه ای ...

فقط به تو گفتم که خواهرتو درک کنی. به هیشکی دیگه تا حالا لو ندادم😉😂

فقط به تو گفتم که خواهرتو درک کنی. به هیشکی دیگه تا حالا لو ندادم😉😂

عزیزم 😂😂😂

مرسی قشنگم که راهنمایی کردی

واضح توضیح ندادم  رفته کراش زده روی یه نفر کلا درس زیاد نخونده  من از دانشگاه اومدم شهرم ...

اسرده شده تو فکر این پسره س...بنظرم باهاش حرف بزنین مشاورشو عوض کنه هی به این وابسته تر میشه از درس میفته