2737
2734

تا الان خیلی چیز خاصی نخونده کنکور داره طرفم همکار منه

مشاورش چکارش کنم آبروم منو خودش نبره همین جوری مجبورش کردم درس بخونه  ایندش خراب می‌کنه  اگه نخونه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهترین کار بی توجهی 

من تا سه روز پیش اصن دری نمیخوندم بابام شروع کرد بهم بی توجهی کردن از اون روز سه فصل فیزیک و ۶ فصل ریاضی فول شدم دارم به ثبت اختراع و دانشگاه هاروارد و اکسفورد فکر میکنم😂

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
آبروتون به درس این بیچاره بنده؟ شاید نمیتونه تحت فشار و استرس نذاریدش‌ حق الناسه آسیب های روحیش می ...

آره قول داد اگه من برم با همکارم براش کلاس بگیرم می خونه الان دروغ گفته کامل و درست درس نخونده 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2740
آره قول داد اگه من برم با همکارم براش کلاس بگیرم می خونه الان دروغ گفته کامل و درست درس نخونده 

شاید علاقه ش ارایشگری  تتو و اینا باشه ولش کنین

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گفتم طفل معصوم چکار کردهههه

شما الان گیر آینده اونی یا اعتبار خودت پیش مشاورش که همکارته؟

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

آبروی تو چه ربطی به درس خوندن خواهرت داره؟!!!

تو به فکر آینده و تصمیمات خودت باش مثلا اشتباه کردی به همکارت گفتی مشاورش بشه. اصلا نباید روابط کاری و خانوادگی رو قاطی کنی

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
گفتم طفل معصوم چکار کردهههه شما الان گیر آینده اونی یا اعتبار خودت پیش مشاورش که همکارته؟

واضح توضیح ندادم 

رفته کراش زده روی یه نفر کلا درس زیاد نخونده 

من از دانشگاه اومدم شهرمون گفتم چی شده متوجه شدم ۲ روز تموم از استرس تب داشت  که کراش زده ابروش نره 

تقصیر من نیست من همکارم میشناسم آدمیه که خیلی رعایت دختر بودن روحیه حساس می‌کنه این خراب کرده

اونا رو از صفر شروع کردی و فول شدی ؟ 

فیزیک که دقیقا سه فصل آخر کتابم خالی خالی بود ریاضی یه تا فصلش بلد بودم قبلا ولی سه ماه بود نخونده بودم بعد خوندم  فول شدم

الانم دارم دوره میکنم فردا امتحان ریاضی دارم

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
2706