2737
2734
عنوان

دختر پنج سالمو تحقیر میکنم

306 بازدید | 15 پست

پنج سالشه

اذیتم می‌کنه ب حرفم گوش نمیده

مدام من باید باهاش بازی کنم وگرنه نق و نق 

با خواهر ی سال کوچکتر هم بازی نمیکنه

مهدم نمیره

بعد یهو از کوره در میرم،داد میزنم میگم ت چقدر بدی و...

بعدم عذاب وجدان 

ت رو خدا راهکار بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نکنی د لطفا 

من راهکار نمیدونم 

ولی اون تو وجودش میمونه تو نوجوونی کم بدبختی هست باید با اینم سروکله بزنه با حس ناکافی بودن حس کمبود اعتماد به نفس 

اینجور وقتا فکر کنید چقدر آسیب مخرب داره حرفاتون در اینده 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بیا اینده بچتو در من ببین بعد ببین دلت میاد دوباره داد بزنی یا نه حتی اگ حق با تو باشه:) 

قرص اعصاب 

استرس 

اضطراب 

ترس از مادر پدر 

ترس تز اتفاقای نیفتاده 

عقل ب چشم شدن 

می‌تونه خودارضایی در انتظارش باشه 

میتونه رفتن با پسرا در انتظارش باشه ک اونا محبتو براش جبران کنن 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2740

هردفه یه کلمه که بهش میگیو کم کن راهکارت فقط کنترل خشمه الهی بمیرم برابچم منم گاهی دعواش میکنم خودم دلم کباب میشه بعدش اینقدرمهربونه سریع میبخشه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
هردفه یه کلمه که بهش میگیو کم کن راهکارت فقط کنترل خشمه الهی بمیرم برابچم منم گاهی دعواش میکنم خودم ...

آره دختر منم میبخشه،خودم می‌دونم چقدررر کارم اشتباه اما اون لحظه اصلا نمیتونم کنترل کنم

چقدر درکت میکنم منم مثل شما دعواش میکنم و حرفهای سرد بهش میزنم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم خیلی اذی ...

وای دقیقا از صبح ک‌بیدار میشه یا دائم باید باهاش بازی کنم یا بیرون باشه دیگه کلافه ام می‌کنه اصن نمی‌دونم چکار کنم

تو اوج عصبانیت چکار کنم

تو اوج عصبانیت ب آیندش فکر کن نه ب الانش 

اون بچس 

بخدا همین امشب مهمان داشتیم داداشم ۵سالشه ی کارایی میکرد دندونام شکست از بس حرص خوردم 

ولی گذشت 

نه زدمش نه کاری کردم فقط چش غره میرفتم🤣

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2706