2737
2734

یسری حرفاتودلم مونده دوسدارم بزنم ب کراشم ودلیت اکانت کنم تلگراممو استرس دارم ک ببینم چی میگه!! البتع روش کراش بودم دگ ازامشب تموم شع نیستم وای استرس دارم الان بازمیگه این پیم داد😑استرس دارم🙃🙃🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش التماس نکن غیر مستقیم بهش بگو با رفتارات مثلا پستاش رو لایک کن جواب استوریاش رو بده کم کم برو جلو ذهنش رو مشغول کن خودش میاد جلو زیاد پیگیرش نباش پسرا از دخترای پیگیر زَده میشن بهش نگو دوسش داری  ارزش خودت رو نیار پایین تو ارزشت بیشتر از این  حرفاس رابطه ای ک با التماس شروع بشه فایده ای نداره

بهش التماس نکن غیر مستقیم بهش بگو با رفتارات مثلا پستاش رو لایک کن جواب استوریاش رو بده کم کم برو جل ...

غیرمستقیم چی نگم یمدتع حرف میزنیم اونم کراشه رومن گف رفاقتی باهم باشیم وفکراتوبکن منم فکراموکردم ک بگم نه برینم بهش 

2740
مگ نمیگی روش کراشم😂😐

کراشم امادوستانه حرف زدیم اون دیروزمستیم گف بریم تورابطع الان من میخام برینم بهش😂پیم ندادم هنوز فقط باهم انلاین میشیم ولی پیم نمیدیم🤣🤣🤣جفتمون بشدت مغرور فقط بازدیدهموداریم نگامیکنیم

2706