2737
2739
عنوان

بهم یه چی گفت خیلی دلم شکست😭

187 بازدید | 16 پست

یه دوست پسر سمی داشتم ک منو نادیده می‌گرفت و هیچ توجهی بهم نمی‌کرد حالا الان بعد یه ماه برگشته و هی مدام زنگ و پیام میده که برگردم اما من هیچ حسی دیگه بهش ندارم

الان پیام داده میگه به چیت انقد می نازی خدا رحم کرد چیزی هم نیستی وگرنه چیکار میکردی

جواب نده 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میگفتی هرچی هستم از تو سرم کفش عنیمم با زبون تو پاک نمیکنم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

عزیزم تو جواب ندادی داره اینارو میگه حرصت بده و تورو عصبی کنه ببینه عمس العملت چیه

بی محلی کن

کسی که تورو نادیده گرفته دور هاشو زده و برگشته باید رهاش کرد بره 

وگرنه دوباره بعد یه ماه تو زندگیت راهش بدی هروقت دلش بخواد میره و میاد 

2740
😑 غرورش له کردی ک محل نزاشتی  ک خوبم کردی و خواسته تحقیرت کنه حالا گریه داره؟

آخه تا حالا هیچکی اینطور منو تحقیر نکرده خیلی حرفا میزنه ک دلمو می‌شکنه این اولین بارش نیست هی ایراد میگیره 

عزیزم تو جواب ندادی داره اینارو میگه حرصت بده و تورو عصبی کنه ببینه عمس العملت چیه بی محلی کن کسی ...

بخدا من دیگه حوصلش ندارم یعنی با رفتاراش یه کار کرده ک از هر چی مرد حالم بهم میخوره اما اگه جوابش ندم میگه چقد مغروری احساس می‌کنی خیلی بزرگی که اینطوری رفتار میکنی چقد خودت میگیری 

آخه تا حالا هیچکی اینطور منو تحقیر نکرده خیلی حرفا میزنه ک دلمو می‌شکنه این اولین بارش نیست هی ایراد ...

بگو یه جا میشناسم دخترای خیلی خوبی داره میری ازادی دست راست میپیچی صاف میای میری توی کونم😑

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤
2706