2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم....چرا

گفتم ک سنگ پرست بودم من خبر نداشتم 

کسی عبادت میکنم ک حاضر نیست ی لحظه ارومم کنه چیزی نمیخام ازش هیچ هدف و رویایی ازش نمیخام فقط آرامش هر چی ک بگید هر رفتاری هر فکری هر کاری نشد نمیشه نمیزارن دیگه کلافه شدم

اشتباه نکن خدا همیشه پیشمونه فقط کافیه اینو بدونی اگه چیزی که میخوای هنوز نداری یا هنوز براش اماده نیستی یا قسمتت نیس اینو با تموم وجودم زندگی کردم فشار و استرس و افسردگی خیلییی شدیدی داشتم و فکرم درگیر خودکشی هم شد اما مثل اون مثال معروف به مو میرسه ولی پاره نمیشه الان خدارو هزاران هزار شکر میکنم که اینقد حواسش بهم هس

2740
همه چی ب نماز وفلان اینا نیس تو یه خداروشکر بگی هم کافیه اگه نماز نخونی دلیل نمیشه ک کافری میتونی با ...

قشنگم حرفت سَنَدیت داره؟منظورم اینه خدا گفته اینو یا تو قرآن هست یا مراجع گفتن؟🤗

من اینقدر عذاب کشیدم دوست دارم الان وسط غزه باشم قشنگ منو پرت کنن هوا با بمب 

کیهکه تو زندگیش مشکل نداشته باشه باور کن همین دو ساعت پیش تو خونمون دچار فروپاشی روانی شدیم منو مامانم برای بار اصلا نمیدونم چندم تو این17سال ولی فقط فکر خدا دلمو اروم میکنه

قشنگم حرفت سَنَدیت داره؟منظورم اینه خدا گفته اینو یا تو قرآن هست یا مراجع گفتن؟🤗

هر کسی یجور با خدا حرف میزنه عزیزم ربطی ب قرآن و اینا نداره حالام ب خودت ربط داره میخوای چجوری با خدا درد و دل کنی 

درست میفرمایید من هم قبلا خودمو با این حرفا قانع کرده بودم ولی حقیقت اینه که ترک نماز گناه کبیرست و هیچ بهونه ای قبول نیس

عزیزدلم ان شاءالله که خدا انقدر بهت قدرت بده که بتونی از تمام مشکلات زندگیت سربلند بیای بیرون🤗❤

ولی گلم مومن واقعی کسی هست که تو همه زمان ها به یاد خدا باشه وگرنه مواقع راحتی و خوشی که همه میتونن اسم خدا رو بیارن 

اشتباه نکن...! همیشه به یاد خدا باش،نماز بخون،قران بخون تا راحت تر بتونی مشکلات و پشت سر بزاری و خدا قطعا بهت کمک میکنه 

ی چیزی بگم بهت دوستانه و خواهرانه

هر اتفاقی توی زندگیت افتاد بازم نمازتو بخون ، خیلی کمک کنندست،هم این دنیا هم اون دنیا

احساس میکنم از عواقب و عذاب های اون دنیا رو زیاد جدی نمیگیرید ک خیلی راحت میگید من بمیرم ...

این حرفو هیچ وقت نزن و از زندگیت استفاده درست کن

ننازتو بخون سر اول وقت، بعد یکماه میبینی برکاتشو توی زندگیت

زندگیت ی عطر و بوی خاص دیگری پیدا میکنه

فقط  خاهشا تنلی نکن و بخاطر خودت بخون

..

ب قول اقای بهجت : اگر دنیا و اخرت میخوای نماز بخون ، اگر هیچی نمیخوای،نماز نخون :)

هر کسی یجور با خدا حرف میزنه عزیزم ربطی ب قرآن و اینا نداره حالام ب خودت ربط داره میخوای چجوری با خد ...

خب این حرفت و کامل قبول دارم عزیزم😊

منم گاهی اوقات خارج از نماز خوندن با خدا صحبت میکنم،درد و دل میکنم و.... 

این بحثش جداس 

ولی بحث نماز هم جداس 

نماز غذای روحه همون طور که جسم ما نیاز به غذا داره...

نماز یکی از واجبات دین ما هست که خدا اون رو واجب کرده مثل روزه،دروغ نگفتن،غیبت نکردن،پست نبودن،انسانیت و.....

و باور کن همینم خدا به نفع خودش نگفته فقط به نفع خودمونه 

پس صحبت با خدا جای خودش واجبات دینمون هم جای خودش 

2706