2733
2734

من خیلی دنبال درمان رفتم و بشدت اذیت میشدم

حتی دکترم رفتم فایده نداشت

تا بلاخره از یه دکتری ویزیت انلاین گرفتم و تمام مشکلمو براش توضیح دادم

یه نسخه داد بهم خدا خیرش بده عالی بود

دیگه نه خارش نه سوزش هیچکدومو ندارم

برای شماهم نسخه رو میزارم اگه مشکل منو دارین برین بگیرین دارو هارو واقعا عالی بودن برای من

اول که واقعا از ته دلم خواستم کمکی کرده باشم 

و اگه در توانتون هست از ته دلتون برام دعا کنین که خیلی محتاجم 

ممنونم♥️

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه نوع عفونتی داشتی؟

هم عفونت رحمی داشتم هم قارچی

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2738
از چه سایتی دکتر گرفتین؟

سایت ساینا

دومی چیه اوای ک عجیب قویه

کپسول لاکتوفم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
دومی چیه اوای ک عجیب قویه

لاکتوفم یه جور کپسول تقویتیه

2706